Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Kritika - návrh firemního webu

 1. Ahojte, chtěla bych slyšet kritiku na tenhle návrh webu. Dík

  http://www.fikuska.eu/firma.jpg

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. 1. Tá modrá farba v hlavičke ma zabíja.
  2. Logo sa mi nepáči, určite by som ho zmenil.
  3. Príde mi to ako odfláknutý návrh.
  4. Neviem no, mňa to nezaujalo.

 4. Člověk nemusí být grafik, aby viděl, že je to strašné :)

  Jako navštěvníka by mě taková stránka odradila, takže bych navrhoval kompletně předělat a nechat se inspirovat třeba nějakou CSS galerii...? ;)

 5. Ten obrázok mi príde troška rozmazaný, takže to určite opraviť a prerobiť ako bolo vyššie spomenuté.

 6. Asi jsi začátečník, je tam dost věcí špatně.
  - Začal bych u těch kostek 1.2.3. - ty čísla nejsou snad ani zarovnaný samy pod sebou a ty kostky samotný sou příliš obří na to, že vlastně nic nezdělují. Dále mají celkem křiklavé barvy, které se nehodí do zbytku webu.
  - Logo - rozpolcené a jak když vzniklo ze dvou náhodných částí. Nápis s tím obrím stínem připomíná Word97 a ta šipka je jakoby úplně mimo. S barevností by se také dalo něco udělat.
  - Pokud chceš stahovat obrázky z shutterstock.com v originální velikosti (s vodoznakem) existují na to pluginy. teda alespon na istockphoto.com existují.
  - Menu: Opět působí jako vytržené z jiné stránky a příliš se sem nehodí. Navíc aktivní prvek má najednou jako jediný na stránce oblé rohy. Stín je příliš masivní.
  - Místo na velice nápaditý slogan je velice nenápadité a příliš velké a příliš šedivé.
  - Pozadí: proč se skládá ze dvou absolutně odlišných částí bez nějakého rozumného přechodu? Lepší je nějaké méně výrazné pozadí, které neruší od zbytku stránky.
  - V samotném obsahuje všechno dost roztahané a tak nějak si neumím představit orientaci. Chybí mi tam nějaké odkazy, tlačítka - číst víc - a podobně.
  - Pata je nudná a nenápaditá.

 7. díky za rady... ano opravdu jsem začátečník. Web jsem nikdy nedělala ale dohnala mě k tomu situace, tak zkouším. Prolezla jsem spoustu tutoriálů ale občas ještě tápu, takže verze 2 :D
  http://www.fikuska.eu/firma.jpg

 8. Je to opravdu špatné. Nejvíc v začátcích pomáhá zkouknout css galerie, třeba http://bestwebgallery.com nebo http://cssmania.com http://awwwards.com

 9. Přišerné odshora dolů, prvky bez rozmyslu rozházené. Jediné, co by se dalo dále použít (přestože to není zas takový zázrak), je pozadí webu, ale to by se celý web musel celý stylově změnit.

 10. Odfláklé, logo předělat a ta patička je možná až moc velká...

Hostujeme u Server powered by TELE3