Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

PayPal a Česká spořitelna

 1. Ahojte, rád bych poslal přes PayPal nějakou větší částku (cca 40K Kč), mám tam ověřený osobní účet a kartu od České spořitelny. Bohužel se mi nedaří peníze za nic poslat, jelikož to vždycky hlásí, že transakce byla zamítnuta bankou. Malé platby (cca do 50 dolaru) vždycky naprosto v pohodě. Navyšoval jsem si limit pro zabezpečené internetové transakce v ČS, ale stále bez výsledku. Asi nemusím říkat, že ve spořitelně ví houby a moc mi neporadí...

  Neporadí někdo něco?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Bacha na ty limity. Nezávisí to totiž jen na limitu pro inter. transakce. Zrovna minulý týden jsem si byl v ČS zařídit nový účet a limitů jsme nastavovali asi 6 a vzájemně se překrývají. Pokud ti nepomohou na telebankingu nebo podpore, videl bych to na osobni navstevu v bance a nastaveni rovnou na miste :)

  Tak koukám do smlouvy. Denní bezhotovostní limit, denní limit (bez přítomnosti karty) - zabezpec. a nezabezpec. transakce pres internet.
  Naposledy upravil Fishbond : 27.08.2007 v 14:42

 4. Fisbond > byl jsem tam osobne dokonce dvakrat. Jednou jsme nastavili limit pro zabezpeceny internetovy transakce. Ok, rikal jsem si, ze to snad pujde. Snazil jsem se poslat prachy prodejci, ale bezvysledne. Sel jsem tam znova a ptal se na ty limity. Zenska mi rekla, ze tu predchozi zmenu tam nema (nerozumim, nechapu, neverim), ale jelikoz jsem klidnej clovek, tak jsem to nastavil znova a pro jistotu i zvedl nejakej dalsi limit. (Zenska na pobocce nebyla schopna mi vysvetlit ani rozdil mezi zabezpecenym a nezabespecenym prenosem, takze jsem o nejakej PayPalu ani nemluvil, i kdyz o nem CS normalne pise na webu). Trpelivost dosla, kdyz to ani po te zmene neslo poslat.

  Nakonec to teda vyresil jeden lehce nakrknutej, ale asertivni mail na jejich klientsky centrum, za pul hodky vola zenska a sdeluji ji podrobnosti (dokonce vedela ze existuje nejaky PayPal). Ze pry mi zjisti na centru kreditek, v cem je problem. Za 5 minut vola, ze tam mam malej limit na bezhotovostni platby u obchodnika behem 5 dnu (nebo tak nejak) a ze si to mam zvednout. Tak jsem si to zvedl. Jestli to zitra nepujde odeslat, mam CS za bandu ignorantu...

 5. Tjn, když se daří, blbci razí :)
  Ano, jsou tam limity na jeden + více dnu (podle karty a účtu).
  Když jsem je nastavoval já, díval jsem se na monitor společně s "pracovnicí". Ta mi ovšem nakonec sdělila, že se toto nastavení možná nepřenese do Servis24 a když mi nepůjde Servis24, že si z toho nemám nic dělat, že se jim to často stává :)
  Takže asi tak. Držím pěsti ;)

Hostujeme u Server powered by TELE3