Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Obrázky a fotky celebrit

 1. Má někdo zkušenosti se získáváním oficiálních obrázků zahraničních celebrit? Nevěřím tomu, že to každý kopíruje ze zahraničních webů, přestože to tak tolikrát vypadá a také tomu tak mnohdy je :-(

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Streetcz poptává: Tvorba logotypu
  EsteTri prodává: Vyprodej domen - VyrizeniHypoteky.cz
  Artycok poptává: Výpomoc v oblasti grafického designu
 3. Věř... věř... věř...

 4. Citace Původně odeslal dysmusax Zobrazit příspěvek
  Věř... věř... věř...
  no dobře, ale někde oficiální zdroj být musí, samo se to odnikud nebere ;-) Taky by bylo zajímavé vědět, jestli, resp. jaké jsou možné postihy za vykrádání obrázků ze zahraničí.

 5. Postihy počítám, že budou podle autorského zákona a rozsahu způsobené škody :)
  Zdroj bude nějaká světová agentura jako Reuters :) akorat fotografie.

 6. Když jsem dělal na jedné reality show, tak to co jsme fotili, jsme dávali na ftp. Kde si to bulvár stahoval a to co ho zaujalo, tak zavolal do PR a zjistoval info co se zrovna dělo. Potom si to poupravil a napsal članek na přední stranu "Kozy ven" :-)

  Takhle jsem to postrehl, mozna to fungovalo jinak. Šlo to jednim uchem (okem) dovnitř a druhým ven. Já se musel věnovat svý práci.

 7. Maxiorel: momentalne davam dohromady presne takovou stranku a co jsem mel moznost zatim poznat je to o tom mit tak 10 dobrych zdroju(samozrejme anglicky psanych) a z tech cerpat informace. Jinak k tem fotkam, blogy si ti to berou mezi sebou a je to logicke.
  Fotky se samozrejme daji kupovat od ruznych spolecnosti ktere se na to specializuji, ale pokud nejsi majitel magazinu jako blesk, pikant ci podobne asi na to financne mit nebudes:).

  Kdyby se chtel neco prodiskutovat muzes prispet do threadu ktery jsem zalozil v sekci napady a kritika stranek - bulvarni blog, rozjela se tam docela slusna diskuze:)
  Naposledy upravil Martin Schlemmer : 23.08.2007 v 18:07

Hostujeme u Server powered by TELE3