Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Hudební databáze

hourglass
Skončil
20.11.2010 v 10:44
biders
0% odezva
Žádný zájemce
Prodejce
B
dobrý den,

nerad se opakuji, ale situace tomu nedala jinak. Programátoři, které jsem si vybral, ani jeden z nich nezačal na projektu pracovat (jeden nekomunikuje a druhý bezdůvodně odstoupil, ach ta profesionalita). Proto znovu poptávám někoho, kdo vytvoří technické zázemí pro hudební databázi. Design bude dodán v .PSD.

-----------------------------------------------------------------

hledám někoho, kdo bude umět zrealizovat RS systém na projekt hudební databáze kapel, desek. Ta by se měla automaticky aktualizovat (je na Vás, z jakého zdroje), měla by obsahovat live radia, video-klipy, které by se automaticky stahovaly, texty písní, koncerty ap...

Může se jednat o zcela nové zhotovení systému, implementaci do RS free systémů nebo odkoupení licence, je to jedno. Vaše nezávislé nabídky mi posílejte na mail:

slavek.anlauf@playall.cz

Když mne nějaká nabídka zaujme, ozvu se. Když ne, tak nic...

S pozdravem

Slávek Anlauf

PS: Piště jen ti, kteří o spolupráci vážně mají zájem a své sliby dodrží!
20.10.2010 20:42
2
poslan email
22.10.2010 11:24
3
Tato nabídka vypadá jako zajímavý projekt, ale trošku se nedivím, že jste dopadl jak sedláci u Chlumce. Jako projekt managera mě trošku zaráží Vaše slova:
hledám někoho, kdo bude umět zrealizovat RS systém na projekt hudební databáze kapel, desek. Ta by se měla automaticky aktualizovat (je na Vás, z jakého zdroje)
Je na programátorovi jaký zdroj vybere? Není tohle náhodou Vaše práce jako managera projektu? Programátor má vše implementovat, né řešit práci za Vás.

Když mne nějaká nabídka zaujme, ozvu se. Když ne, tak nic...
Možná to není pravidlo, ale je dobrý zvyk a slušnost se ozvat všem, co se člověku ozvou - přecijen nastavit automatickou odpověď po doručení nezabere tolik času a i napsání i jen jedné věty Vás nepřipraví o balík peněz.

Jinak nabídka je zajímavá, přeji hezký den všem! :-)
22.10.2010 12:02
4
napište nějakou reálnou cenu a domluvíme se :)
22.10.2010 13:11
5
Super - takové perpetuum mobile, samo to stahuje, samo to vydělává peníze. Manažer zdvořilý... Až na to někdo příjde, odkud takovou databázi aktualizovat, tak doufám, že si raději sám najde grafika a udělá si to pro sebe.
22.10.2010 17:10
6
hmmm do 10.000,- tak to je hustý )))) a ještě automatika, pochybuju, že se někdo se zdravím rozumem ozve.

Za tuto cenu bych to tak viděl na klasickou webovku (aplikaci), kterou si budete moct sám naplnit - tedy klasický redakční systém. Ne, že si to bude automaticky stahovat samo a ještě ani nevíte odkud.
22.10.2010 18:18
7
To Diablo007 - už jsem tu viděl takové nabídky, že někdo s "dumpingovou cenou" to určo min. zkusí. Nic se zdraví rozumem to teda nemá společného. =-)