logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

SEO analýza webu - nejste vidět? Vím proč

hourglass
Skončil
16.09.2010 v 15:34
Prodejce
A
Máte firemní web či provozujete e-shop, ale zákazníci se prostřednictvím nich nehrnou jak byste si přáli? Možná je někde chyba, a možná nejen jedna. Přišel čas je odhalit a napravit, co říkáte?
Zjistěte pomocí analýzy webu, proč máte méně zákazníků, než byste chtěli. Zaměřím se na použitelnost webu, jeho SEO, správnost textů na webu, doporučím vhodné hledané fráze pro optimalizaci,ideální formy propagace a podobně.

Výsledky analýzy dostanete přehledně zpracované v obsáhlém souboru .doc či PDF, dle Vašeho přání, a již Vám nic nebude bránit upravit web dle doporučení a získat množství nových zákazníků.

Cena:
Cena služby je individuální, a záleží na tom, o jak obsáhlý web se jedná. Méně tedy zaplatíte za jednoduché firemní prezentace, na vyšší částky se pak vyšplhají obsáhlé e-shopy atd. Cena se pohybuje od 990 Kč do 2990 Kč.

Fatura je samozřejmostí.

Kontakt:
10.09.2010 14:31
2
Môžeš uviesť nejaké referencie aj s výsledkami?
10.09.2010 20:40
3
take by me zajimaly reference a vysledky, diky
11.09.2010 18:02
4
v oblasti analýz se reference uvádějí dost těžko, respektive k ničemu vám asi nebudou. Mohu uvést, že o obor se zajímám třetím rokem, rok jsem pracoval v jednom pražském studiu na HPP jako SEO analytik a copywriter, a nedávno se osamostatnil. Dělali jsme na webech v dosti konkurenčních oborech, ale nevyhovovalo mi, jakým způsobem se "SEO" prováděla (zaměření na jedno-dvě klíčová slova a pouze hlavní stranu).

Zaměřuji se na komplexní analýzy webů.

Nyní spolupracuji například s weby KVregion.cz či MonAmour.cz, ale i dalšími, které nemohu uvést z důvodu domluvené mlčenlivosti. "Na sebe" ale dělám teprve druhým měsícem, takže výsledky se dostaví, až weby budou upraveny dle analýzy (toto já již neprovádím, maximálně jsem schopen zajistit copywriting).

V současné době k sobě hledám i spolehlivého programátora, který by weby uměl upravovat dle mých požadavků, a mohli bychom tak provádět nejen SEO analýzy, ale i další kroky optimalizace vedoucí až ke kompletní realizaci (programátoři NEPIŠTE, mám 4 lidi v jednání, díky).[COLOR="Silver"]
15.09.2010 01:33
5
aktuální