logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky obchodu a marketingu

Hledáme profesionála na SEO a tvorbu zpětných odkazů pro e-shopy

hourglass
Skončil
26.09.2010 v 19:00
biders
0% odezva
Žádný zájemce
Prodejce
B
Dobrý den,

jsme webdesignová společnost, která se zaměřuje na tvorbu elektronických obchodů postavených na vlastním systému WebCzech E-commerce PRO 3.0

Vzhledem k tomu, že se ze strany zákazníků množí požadavky na profesionální SEO optimalizace a marketing jako takový poptáváme partnera ve formě SEO specilisty nebo marketingové agentury, která by pro naše zákazníky zajišťovala služby tohoto charakteru a odborně se podílela na dalším vývoji produktu.

Naši zákazníci jsou převážně malé nebo střední společnosti, takže nabízet jim optimalizace v řádech desetitisíců Kč nemá význam. Poprosím každého, kdo by se rád o naši poptávku zajímal aby si předem systém prohlédl a předešli jsme tak obecným nabídkám.

Ze zkušeností víme, že pro naše zákazníky jsou nejzajímavější služby s pevně danou cenou. V současné době se nejčastěji ozyvají požadavky na:
umístění e-shopů do vyhledávačů zboží
tvorba zpětných odkazů ve vyhledávačích
SEO optimalizace na daná klíčová slova

Vzhledem k tomu, že v současné době jsme již překročili číslo 3000 nasazených e-shopů nejedná se o malou zakázku a rád bych opravdu našel profesionála nikoliv ty co na aukru nabízejí 1000 zpětných odkazů za 150Kč.

Jan Škranc
27.08.2010 14:17
2
Dobrý den,

poslal jsem Vám PM a E-mail.

S pozdravem
Pavel Chodil
27.08.2010 15:15
3
Zákazníkům se osvědčujů z hlediska SEO a pozic ve vyhledávačích podpůrné miniweby:
http://www.novyshop.cz/tvorba-miniweb-eshop.html

není to špatná investice a cena je pevná :)
29.08.2010 20:35
4
Dobrý den, PM s nabídkou služeb zaslána :)
29.08.2010 22:52
5
Poslána PM
30.08.2010 12:52
6
Dobrý den,

Chtěl bych všem poděkovat za reakce, kterých přišlo více než 100 a je poměrně těžké z tohoto množství někoho vybírat. Rozhodl jsem se tedy napsat tento obecný e-mail, kde bych rád upřesnil naše požadavky na to, koho, nebo co vlastně hledáme.

Jsme společnost, která děla full-servisové služby v oblasti webdesignu a hlavně tvorby elektronických obchodů. V současné době se v České republice staráme o více než 70 000 klientů z řad malých a středních společností o více než 3 000 e-shopů postavených na našem systéme WebCzech E-commerce PRO 3.0

Klienti, kteří si pořídí e-shop začnou dříve nebo později hledat způsoby, kterými je možné e-shop propagovat a zvyšovat tak jeho obraty. Prvotně oslovují naši společnost a my jsme schopni jim veškeré požadavky zajistit. Toto zdůrazňuji, protože jsem dostal několik desítek nabídek, kde jsme byli osloveni jako koncoví zákazníci a byli nám nabízeny služby, o kterých víme, že přinesou více škody než užitku.

Naše společnost již v roce 2005 mluvila o potřebě tvorby zpětných odkazů a již v této době jsme tuto službu pro klienty zajišťovali. Nejsme laici v oboru a tak nám prosím nenabízejte služby o kterých já říkám, že čekají na svého „blbečka“, který si je objedná.

Stejně tak umíme udělat SEO optimalizaci a stejně jako vytvoříme zpětné odkazy uděláme i minisites a nastavíme PPC reklamu.

Koho a proč tedy hledáme

Chtěli bychom se věnovat hlavně vývoji e-shopového systému a tak bychom rádi nalezli partnerskou organizaci nebo i jednotlivce, který je naprostý profesionál v oboru a na kterého bychom rádi formou outsorcingu přenesli veškeré požadavky našich zákazníků z pohledu SEO a propagace-shopů.

Podotýkám, že v první řadě není důležitá nejnižší cena, ale poměr cena/výkon. Prosím uvědomte si, že s tímto partnerem dáváme na trh jméno naší společnosti a pokud bude zákazník nespokojen s Vašimi službami primární zlost jde na nás a zákazníka nezajímá, že tyto služby řeší subdodavatel.

Rádi bychom nalezli někoho, kdo se bude i dále podílet na vývoji celého systému právě v rámci SEO, navrhne potřebné úpravy, které zapracujeme a on tak bude mít snazší práci při plánování SEO optimalizací a my získáme kvalitnější produkt.

V současné době stojíme tedy před rozhodnutím, zda posílit náš tým v oblasti SEO, link-buildingu apod. a zajistit tak služby pomocí vlastních lidí nebo zda tento segment kompletně outsorcovat.

Očekáváme, že obrat v této oblasti pro rok 2011 by se měl pohybovat v částce někde kolem 1Mio Kč, takže bych poprosil, aby se mi ozvali jen Ti, kteří si podobný objem dokáží představit. V zásadě nemáme zájem žáka základní školy, který poté co dojde z vyučování v pauze, kdy se mu načítá další kapitola MAFIE zadá do vyhledávače 2 odkazy. Tímto bych nerad někoho urazil, ale zajímá nás opravdu pouze profesionální spolupráce.

Pokud jste tedy usoudili, že jste tím správným partnerem pro naši společnost prosím kontaktujte mne již přímo na mém mailu skranc@webczech.cz

Jan Škranc
WebCzech project manager