WEDOS vítá e-migranty
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 44 z 44

Máte zkušenosti s gopay?

 1. no to je konstatování aktuálního stavu za poslední týden. Přišlo jen Z důvodu podezření podvodného chování, požadujeme identifikaci Vaší osoby.
  Můžete nám prosím zaslat doporučeně na adresu: CNN spol. s r.o., Planá 67, 37001, České Budějovice, následující dokumenty?
  - registrační kód GoPay peněženky
  - kopii svého občanského průkazu
  - úředně ověřenou kopii svého rodného listu
  - bankovní účet, na který má být poukázán nevypořádaný zůstatek
  - adresu trvalého pobytu
  - platnou e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu
  No a když tam máte zůstatky ve stokorunách a cca 100 kč + hodiny času zaberou jen úřady, pošta a další, tak je to tunel jak vyšitý. Protože každý si lehce spočítá, že muset vynaložit něco peněz, aby mi vrátili moje peníze je skoro stejně níkladné, jako to co tam mám, tak proč bych to dělal. A na tento moment se čeká.
  V novodobé historii tímto začali Švýcaři a vklady před 2 světovou, taky tam leží vklady, ke kterým se nikdo nehlásí, ale může s ním zacházet někdo jiný. Tady pravděpodobně v případě likvidace připadne majitelům.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Tyhle udaje by normalni clovek nikomu nikdy nedal a nevidim duvod, aby je po tobe chteli. A to nemluvim o tom, zda na to maji pravo. Naskenuj dopis, pak se to da brat jako aktualni stav.

 4. Dobrře vtipný omyl nascanuj dopis, když oni komunikují jen emailem....
  Tak je tu printscreen, jen jsem trošku rozmazal přímo login, je to přece jen lidí z práce.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: gopay.JPG Zobrazení: 405 Velikost: 138,7 KB  

 5. No, nárok na to mají myslím z důvodu, že mají licenci od ČNB k vydávání el. peněz. Takže pokud nakládají s penězi, stejně jako banka, musí si ověřit (a to je prosím nějaké nařízení EU), že účet není zneužíván (např., že se jedná o reálnou osobu a není to jen vymyšlená osoba, která pere peníze pro teroristy). Myslím, že je to tento "zákon č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti
  legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu".
  Když si zakládáte účet v bance, taky si ověřují Vaši totožnost, tohle je vlastně to samé. Další možností je, že tam osobně člověk zajede a oni totožnost ověří na místě.
  Tohle není PayPal, tohle funguje podle českých zákonů, na to nezapomínejte. Myslím, že hlavní důvod je ten, že se prostě kryjí, kdyby to neudělali, veškerá vina padne na ně.
  V každém případě, tohle je první případ o kterém vím, v souvislosti s peněženkou - takže asi opravu mají nějaké podezření, jinak by to nejspíš nedělali. Nevím, neznám pozadí.

 6. Pointa. To že takto naštvaní uživatelé jsou, je problém najít. Z nich jen 1% bude řešit ty papíry, co chtějí, neb ty papíry jsou dražší v nominální hodnotě než zůstatek = ztráta času. A z nich jen 1% najde tento server a napíše něco do diskuse. Protože se musí registrovat, snižuju odhad na 0,1%. Takže jsem 1 z cca 10-100 tis nasraných uživatelů. No jen v práci mám 4 uživatele kteří splňují %, že se tím nebudou zabývat. Já k nim eshopy už nepřipojím, ale takto jim zůstane za nechty opravdu hodně.

 7. Je to možné, fakt nevím, nelustruju denně internet a nehledám uživatelské zkušenosti s GoPay. Já tam mám obchodní účet a platby chodí, vše funguje jak má.

 8. Nejlepší by bylo, kdyby se k tomu vyjádřil zdejší uživatel GoPay.

 9. Citace Původně odeslal arakain Zobrazit příspěvek
  Pointa. To že takto naštvaní uživatelé jsou, je problém najít. Z nich jen 1% bude řešit ty papíry, co chtějí, neb ty papíry jsou dražší v nominální hodnotě než zůstatek = ztráta času. A z nich jen 1% najde tento server a napíše něco do diskuse. Protože se musí registrovat, snižuju odhad na 0,1%. Takže jsem 1 z cca 10-100 tis nasraných uživatelů. No jen v práci mám 4 uživatele kteří splňují %, že se tím nebudou zabývat. Já k nim eshopy už nepřipojím, ale takto jim zůstane za nechty opravdu hodně.
  Můžeš prosím odpovědět:


  1) o kolik peněz v "podezřelých" transakcích přesně jde?
  2) kde a jak byly ty operace prováděny
  3) proč to řešíš ty, když nejsi majitel gopay konta?

  Od května platí jakýsi nový zákon o bankách co vím...

 10. Tedy komunikace s nimi je fakt špatná. Když jsem systém poptávala, tak se mi na poptávku 5 dní nikdo neozval. Teď mám problémy s účtem, který měl být dle domluvy aktivní od 1.3. a aktivní není, ve čtvrtek dopoledne jsem jim psala, dnes je pondělí, stále žádná odpověď, volala jsem na obchodní oddělení, prý snad zítra to zprovozní. Asi přejdu jinam.
  Naposledy upravil Tulipánka : 26.03.2018 v 08:54

 11. Mám podobnou čerstvou zkušenost jako Tulipánka. Obeslal jsem 4 platební brány s naceněním. 3 odpovědi s nabídkou do 2 dnů, když něco potřebovali upřesnit, tak zavolali. Gopay mi po pár dnech poslal informaci, že bych se měl zaregistrovat a pak až že mi udělají nabídku. Když jsem jim řekl, že pro náš případ s více jazyky a doménami není jejich registrační formulář připravený a že nechci registrace, že chci cenovou nabídku. Napsali mi, že mi tedy ty registrace udělají sami pro každou doménu zvlášť. O době nacenění se nezmínili.
  Aniž bych četl tuto diskuzi, tak jsem poptávku radši zrušil. Toto mi jako obrázek o budoucí spolupráci stačilo. Pomalá odezva, cokoliv co bude jenom trochu mimo zajeté koleje bude problém a bude nutné řešit přes ticketovací systém s dlouhou dobou reakce.

  Třeba jsem měl jenom štěstí na špatné dny u nich ve firmě, ale pokud je dnes více firem, které na mě udělali lepší dojem hned od začátku...

 12. oni jsou asi uz v křeči jelikož za chvili platebním branam byznys svym zpusobem skonci...do par mesicu max do roku jsou veskere prevody z jinych bank v ramci sekund tedy vas eshop bude mit sve č.u a zakaznik ktery bude chtit platit predem zaplati prevodem (vy mate platbu za par sekund, zakaznik vi ze ma zaplaceno taky ihned, aniz vy jako majitel eshopu by byl ztratny na poplatku platebni brane)

 13. Citace Původně odeslal sirup Zobrazit příspěvek
  oni jsou asi uz v křeči jelikož za chvili platebním branam byznys svym zpusobem skonci...do par mesicu max do roku jsou veskere prevody z jinych bank v ramci sekund tedy vas eshop bude mit sve č.u a zakaznik ktery bude chtit platit predem zaplati prevodem (vy mate platbu za par sekund, zakaznik vi ze ma zaplaceno taky ihned, aniz vy jako majitel eshopu by byl ztratny na poplatku platebni brane)
  Zrychlený převod bude mít minimální dopad. Už vidím jak lidi pro objednání pizzy vytahují bankovnictví a vyplňují příkaz. Platba kartou je zdaleka nejrychlejší a k tomu brána bude stále potřeba. Podle mě prostě GoPay s tím, jak se stala nejrychleji rostoucí a nejpoužívanější, nestíhá plnit support. ale to se vyřeší časem. Pořád je to technicky nejlepší volba, i přes tu pomalejší odezvu.

 14. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  Zrychlený převod bude mít minimální dopad. Už vidím jak lidi pro objednání pizzy vytahují bankovnictví a vyplňují příkaz. Platba kartou je zdaleka nejrychlejší a k tomu brána bude stále potřeba. Podle mě prostě GoPay s tím, jak se stala nejrychleji rostoucí a nejpoužívanější, nestíhá plnit support. ale to se vyřeší časem. Pořád je to technicky nejlepší volba, i přes tu pomalejší odezvu.
  No nevím, já radši platím přes qr kód mobilní aplikací než kartou.

 15. Zdravím všechny, jen jsem chtěl přidat nějaké info o GoPay.
  Moje zkušenost je zklamání a už nikdy více.

  Už 1 jednání, smlouvu řešíte s "někým na ulici" jako fakt.
  Dáte mu Vaše osob. údaje i s OP a nemáte nic v ruce.
  Musel jsem jim několikrát psát, aby poslali aspoň scan s podpisem někoho za GoPay, už to mě přišlo divný.
  Po nějaké době poslali, hroznej trabl, co vlastně otravuju.

  Po cca 5-6 měs. jsem to ukončil.
  Reklama a "když ptáčka lapají...", prostě pouze dobrý marketing, asi jako Airbank a atd.
  Vůbec se to na objednávkách neprojeví, jak se všude inzeruje, kolik Vám to přinese zákazníků.

  Mohu porovnat, provozuji i jiný eshop a mám tam Pays(zdarma/měsíc), jen % z obj.
  3 eshop, 2 na Pays a 1 byl na GoPay, nyní vše na Pays za 0,-/měsíc

  Je to zase stejný, jako vše, ovládá to konzum. My se s tím neztotožňujeme a jdeme střední cestou.
  Nakládání s osob. údaji, raději nekomentuji,..

  Hodně zdaru.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3