Měsíc za námi a tak Vás znovu zvu na šestou (sedmou) sešlost provozovatelů e-shopů. Místem bude opět Praha, Česká restaurace
Datum: pátek 7.5.2010
Čas: 17.30
Podmínky účasti:
- mít e-shop nebo se nějak pohybovat v tomto odvětví
- být fanouškem Simplia na facebooku
- přijít v dobér náladě ;)
Přihlašte se prosím zde - http://www.facebook.com/event.php?eid=116755185015888 a na zeď napiště, za jaký přicházíte e-shop. Bude platit, že pokud Vám někdo nenapíše, že se účastnit nemůžete (předminule jsme vyfiltrovali několik úplných zabloudilců), tak s vaší účastí počítáme.
Pokud nemáte facebook a zároveň trpíte opravdu velkým odporem k jeho založení, napište mi na email, ale nebudu z vás mít radost.
Jak dopadly minulé sešlosti se dočtete třeba u mě na blogu - http://www.souki.cz/category/seslosti
Protože se z akce stala pravidelná záležitost, budu toto téma recyklovat. Proto doporučuji přihlásit se k odběru, pokud vás akce zajímá.
Připomínám, že toto není naše propagační akce, pouze ji organizujeme. Také není podmínku mít u nás e-shop, jak si spousta lidí myslí :)



