O nás

Vlastníci

Vlastníkem portálu je společnost Netter s.r.o., která jej převzala v červnu 2021 a nadále jej aktivně spravuje.

O WEBtrh.cz

Projekt webtrh.cz vznikl již v roce 2008 s cílem spojovat stále rostoucí komunitu osob spojených s internetovými obchody a projekty. Cílem nového vlastníka je navázat na tuto myšlenku a posunout ji ještě o kousek dál.

Našim cílem je umožnit sdílet potřebné informace spojené s podporou a ochranou podnikání našich uživatelů. Informace a služby zde obsažené mají za cíl uspokojit potřeby profesionálních uživatelů, pro které je IT oblast hlavní činností, ale pomoci i začínajícím nebo drobným podnikatelům.

WEBtrh.cz v roce 2020 plánuje úpravu designu s cílem umožnit lepší orientaci ve službách a informacích, neb web je již nyní tak velký, že některé dobré funkce jsou pro nové uživatele takřka neviditelné. Mezi další plánované změny patří např. rozšíření sekce spojené s nabídkami služeb našich uživatelů, úpravou sekce spojené s náborem pracovních sil, vyšší ochrana dražeb a aktivnější komunikace s uživateli prostřednictvím anket, soutěží a business setkání.

Mezi zcela nové sekce a funkce bude patřit např. odborný magazín, VIP uživatelské rozhraní, možnost rozšířené propagace prodávaných webů, domén a společností, garance platby za prodané produkty a služby aj. Budeme rádi, pokud nám napíšete na info@webtrh.cz jaké další služby a úpravy byste si zde přáli.  

Děkujeme Vám za přízeň a doufáme, že Vám náš web přinesl a bude i nadále přinášet oporu a nové obchodní příležitosti.

Za společnost Netter s.r.o. Jakub Glos