Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Tvorba newsletteru

 1. Zdravim,

  obratil se na me clovek s poptavkou newsletteru, ale uprimne nikdy sem newsletter nedelal a nevim jake moznosti tvorby jsou. Je nejaka moznost nevsletteru pro html neznaleho?Mel by to byt naprosto klasicky newsletter do mailu.

  Predem diky!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ahoj,

  není to nic složitého. Jedná se jen o absolutní základ HTML + nějaké CSS. Pak to zjednodušeně řečeno vložíš do nějakého "rozesílače" a máš postaráno. :-)

  Zrovna dělám na pár newsletterech, pokud budeš potřebovat, můžeš to outsourcovat nebo ti pošlu nějaké ukázkou mailem.

  ----

  Ještě jsem zapomněl pro HTMl neznalého - osobně jsem to nehledal -> nechávám si šablonu vytvořit za pár stovek a pak jen rozesílám. Na rozesílku si zkus něco vygooglovat - nevím, zda to chceš zdarma nebo máš nějaký volný rozpočet - je určitě mnoho kvalitních nástrojů. Na rozesílku jsem naposled používal: www.sendblaster.cz

  Hodně štěstí.

 4. Dobrý den,
  chci se zeptat, zda je možné u Vás objednat tvorbu newsletteru? A pokud ano, co vše vytvoříte (grafický layout, technickou stránku)? Jaká je cena za vytvoření? Prosím o odpověď na tereza.kolarova@fun-in.cz.

  Děkuji za odpověď a s přáním hezkého dne,

  Tereza Kolářová
  FUN-in s.r.o.

 5. Na tvorbu vlastních a originálních newsletterů je rozhodně třeba umět alespoň základy HTML (tabulky, inline styly) a samozřejmě - pokud chcete aby to nějak vypadalo - byste měl být webdesigner (tedy kromě kódování ovládat alespoň základy Photoshopu nebo ekvivalentního grafického programu).

  Ze svých zkušeností vím, že bez dobrého kodéra newsletter nikdy pořádně neodladíte, takže vzniká riziko chybného zobrazování... A to nemluvím o tom, že musí po grafické stránce zapůsobit, pokud tím chcete něco prodat...

 6. Citace Původně odeslal stope Zobrazit příspěvek
  Na tvorbu vlastních a originálních newsletterů je rozhodně třeba umět alespoň základy HTML (tabulky, inline styly)
  Ne uplně máte pravdu. Také potřebujeme rychle tvořit newslettery (resp. naši klienti) a tak jsme dali k dispozici zdarma nástroj, který umožňuje vytvářet HTML emaily i těm co neznají HTML kód. Dokonce umí i vkládat obrázky přímo do těla mailu (na rozdíl od hostování na serveru). Pak se načtou okamžitě s celým e-mailem (a není nutné klikat na "načíst vzdálený obsah").
  Vyzkoušejte na www.maillist.cz

 7. No já jsem upřímně řečeno lama/kóder, ale vím, že vždycky nebyl problém s tím, aby to bylo hned nakódované, ale spíš v zobrazování různými mailovými klienty. Problém tedy spíš nastal, když byla třeba všechny klienty sjet a zjistit co který dělá na figu, aby se to rpo všechny nakódovalo a posléze zobrazovalo stejně. Samozřejmě za newsletter považuji plně grafický návrh s efekty a řezem, jak na stránky...a nemluvím o newsletterech typu...divně široká a vysoká lišta, v polovině odstavce najednou logo, místo obrázků křížky a velký rudý nápis "Máme slevu, AKCE, Kupte HNED" a vše samozřejmě v jiném fontu:)

Hostujeme u Server powered by TELE3