Prodej módní značky DANNYS clothing
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 44 z 44

Ohodnocení designu Portik.cz

 1. a co udělat v barvách "systému" Logo a tlačítko Hledat?
  Jinak z nich nejlíp vypadá asi ta http://www.digitalio.cz/kompletni_portik.jpg

  Co ještě zkusit otočit ten přechod z tmavý barvy do světlejší?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. chaos co se tyce rozvrzeny i barev designove zpracovani podprumerny.Bouzel na tomhle webu by me nic neudrzelo...

 4. :zzzz:

 5. chaos, nevěděl bych kam kouknout dřív :/

 6. Citace Původně odeslal Atsor Zobrazit příspěvek
  Není. Správný postup je jít za všemi uživateli ;)
  Wau. A máš v tom nějaké zkušenosti, že si troufáš tvrdit něco tak nesmyslného? Nemůžeš se zavděčit všem. Ani nemůžeš jít za všemi uživateli, to je ještě větší nesmysl. Jak bys to chtěl dělat? (Řečnická otázka, zkrátka to nejde, takže se nemusíš obtěžovat s vysvětlením.)

 7. Citace Původně odeslal lefiath Zobrazit příspěvek
  Wau. A máš v tom nějaké zkušenosti, že si troufáš tvrdit něco tak nesmyslného? Nemůžeš se zavděčit všem. Ani nemůžeš jít za všemi uživateli, to je ještě větší nesmysl. Jak bys to chtěl dělat? (Řečnická otázka, zkrátka to nejde, takže se nemusíš obtěžovat s vysvětlením.)
  Samozřejmě. Nikdy se nezavděčíš všem, ale když už jsme u toho správného postupu, tak to snad správný postup není? Ty by jsi nechtěl mít web, který by vyhovoval všem, respektive většině (i laikům, IT znalcům...)? :)

 8. Tyhle skupiny se obvykle vylučují, takže obvykle to znamená, že je web přístupný většině - nemusí jim tam nutně vše vyhovovat, to zkrátka nejde. Od toho jsou potom uživatelská testování. Hlavně se člověk nesmí lidí ptát, co by se jim líbilo mít na stránkách...

 9. Pokud se na to dívám, skoro dva roky uběhly a musím říct, že tenhle design je úplně hrozný, že to uživatele odradí. Ve webdesignu už postupuji o velký krok dopředu.

 10. Design není špatný, hlavička je i celkem pěkná, ale obsahová část je naprosto nepřehledná a chaotická. Zatím dávám tak 6/10
  Chtělo by to zpřehlednit a vyčistit. Když už bloky, tak si rozmyslet, zda je nejvhodnější je cpát do tří-sloupcového layoutu. Od cirkusové barevnosti určitě krok správným směrem, ale chtělo by to zapracovat :-)

 11. Ne, nelíbí. Nemá to USP, nevidím tam žádný nápad, který by mě chytl.

 12. Co je to USP? Ultimátní špekáčková pracka? A nápad na portálu, který ti má především sloužit, je střela mimo - tam je podstatné být nejdřív použitelný a přehledný, a až potom možná originální. Na portálu je hodně obsahu a proto obvykle není prostor pro kreativní nápady.

 13. Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  Co je to USP? Ultimátní špekáčková pracka?
  To by bylo UŠP :P

 14. A je to sice výrazně nedodělané, ale ten základ vůbec není špatný. Martys to vidí moc černě.

  @vodička: Ticho tam, na pracičky mi nesahej!

  // Ještě jsem našel "Unique selling proposition", ale to to asi nebude.

 15. Jako pozitivum jedině spíš ten formulář nahoře se záložky. Na základě toho se dá vytvořit nový design pro nějakého jiného klienta, než pro maxíka :-)

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3