23.11.2021 22:09
1
"mame novy eshop" na který vede jeden zpetny odkaz z fb skupiny, nejsme v tom moc zkušený, jedna se eshop s cbd a konopnými produkty, chceme lepší pozici v googlu, nejdůležitější jsou asi ty zpetne odkazy? Poradite treba konkrétní weby, kde by se to mohlo dát, pripadne jakym způsobem (clanek?), Cenu, apod, nebo proste jak to delat a na co se zamerit?

Pokud toto nestačí, muzu poslat web do pm

Moc diky!
23.11.2021 22:19
2
Můžeš nějak blíž popsat co znamená lepší pozici? Kde? Na které fráze? Jaká je výchozí pozice? Na Google funguje dobře obsah, takže pokud jsi někde vzadu a nerosteš, odkazy můžou být sice fajn, ale je to poměrně drahá sranda, jak si kupovat boost, kterej jde do určité pozice získat i čistě obsahově. Do obsahu investuješ svůj čas a knowhow z oboru. Ale ty asi moc rozpočet nemáš, jinak bys to nechtěl řešit svépomocí a rovnou bys někoho poptal. Nebo se pletu?

Pokud chceš weby, ze kterých bys rád měl odkazy, tak si je musíš najít. Koukni se kdo je před tebou, kdo udává trendy, vévodí ve tvým oboru pozicím. Podívej se jaká mají oni portfolia, opisuj, buď vidět tam, kde jsou oni. Inspirací od lepších v oboru nic nezkazíš. A ta data nejsou tajná. A nemyslím si, že ti tu někdo udělá zdarma analýzu tvého oboru a vystřelí ti z rukávu konkrétní tipy na weby.
23.11.2021 22:25
3
Jestli máš rozpočet, tak Zpetny.cz
23.11.2021 22:31
4
No uz to je pres měsíc a google nam zaindexoval jednu stránku co jsem pridal ručně, a jeden místní webtrznik radil prave ty odkazy. Ta Tva rada je asi presne co jsme potřebovali. Diky
23.11.2021 23:04
5
Mno pokud tam ten robot byl (a v jiném vlákně jsi ukazoval, že byl, pokud se nepletu) a jen to nedal zatím vše do indexu, tak to můžou být dva možné scénáře. Buď ten obsah prostě za indexování prozatím nestojí z pohledu Google a nebo tomu brání nějaký jiný technický problém, třeba máš špatně prolinkování, nedodal jsi funkční sitemapu do GSC atd. Zpětnými odkazy se řeší spíš rychlost indexace, ale ne problém, který indexaci nějakým způsobem brání. Leda by Google vadila nulová autorita (kterou odkazy posílíš), ale i naprosto čerstvý obsah bez odkazů a historie jsem do indexu dostal po pár dnech.
24.11.2021 09:08
6
a nebo má zakázané indexování...
24.11.2021 09:30
7
Kdyby napsal rovnou URL, jako mě do PM, tak se tu nemusí o ničem spekulovat. Jeho web nemá jediný zpětný odkaz, žádný kvalitní obsah. Takový web se Googlu prostě nelíbí. Je to dobře, takový web nemá v serpu co dělat.
Pokud by to bylo opačně, tak neexistuje nic jako získávání odkazů a nebo nějaký optimalizace obsahu.