Více informací

Obchodní zástupce pro Digitální Agenturu.

Aktuálně hledáme do naší mladé agentury člověka, který bude obchodník tělem i duší a zejména nám pomůže pracovat na získávání nových zakázek.
Může se jednat o krátkodobou i dlouhodobou spolupráci -> záleží na spokojenosti a možnostech obou stran. Rádi se potkáme online či osobně v Praze.
Ideální znalostí našeho obchodníka:
- Chuť táhnout s námi za jeden provaz a hledat ta nejlepší možná řešení.
- Češtinu na špičkové úrovni, abychom poskytovali co nejlepší servis klientům.
- Perfektní komunikační vlastnosti, které chce pilovat a posouvat je dál.
- Pozitivní přístup k telefonování a nevadilo by mu bavit se půl dne s klienty na telefonu.
- Zároveň má tah na branku a dokáže dotáhnout věci do konce.
- Už nějaké povědomí o marketingu a taky zájem dozvídat se více o digitálních trzích a produktech.
Očekáváme člověka, který dokáže pracovat samostatně. Výhodou je analytické myšlení.
Náplň práce:
- Získávání nových zakázek (Online Marketing, UX/UI Design, Web-development).
- Přímá komunikace s klienty.
- Vedení a kontrola záznamů v  CRM systému.
- Každý týden schůzky s vedením, abys mohli ohodnotit výsledky a implementovat nové nápady.
Co nabízíme?
- Spolupráci na fakturu.
- Odměnu 200-500Kč/hod + měsíční bonusy a procenta z prodeje.
- Volná pracovní doba s možností práce na dálku.
Odpovědi prosím na email:
info@digitalmonster.cz
34 zobrazení
ikona hodnoceni
2 hodnocení
členem od 2. 3. 2021
Ověřen
ikona hodnoceni
od Jakub Petz (10 hodnocení)
2. 5. 2022
ikona hodnoceni
od Nadvornik (49 hodnocení)
16. 3. 2022

Vše v pořádku, kvalitní práce rychle. Doporučuji!

ikona

Další poptávky Více