Více informací

Editor/ka s českým jazykem – práce z domova

Jsme internetový portál Tipli.cz, který se zaměřuje na výhodné online nakupování. Chceš se naučit něco nového a práce v internetovém prostředí Tě láká? V současné době hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Editor. Možná hledáme právě Tebe! Práce je vhodná také pro studenty VŠ a vykonávat ji lze odkudkoliv.
S námi můžeš být pánem svého času. Jedná se o flexibilní pracovní dobu, kterou si odpracuješ z domova nebo třeba z oblíbené kavárny. Záleží jen na Tobě. Oporou Ti navíc bude přátelský tým, který Tě nikdy nenechá ve štychu.
Editor/ka - práce z domova
Práce v internetovém prostředí je velmi zajímavá a atraktivní. Pokud se Ti u nás bude dařit, pomůžeme Ti i s kariérním růstem. Co se u nás můžeš naučit?
Náplň práce
  • editace a zpracování textů
  • odpovědnost za správnost obsahu
  • korektura vlastních i cizích textů
  • copywriting
Co nabízíme?
  • pracovní úvazek na DPP
  • práce z domova a flexibilní pracovní doba
  • mladý pracovní tým a uvolněná firemní kultura
  • Multisport karta, teambuildingy a akce
  • přístup ke vzdělávání - série školení od APEK (Asociace pro elektronickou komerci) zdarma, firemní knihovna, online kurzy zdarma a zvyšování kvalifikace
A co požadujeme?
  • odpracovat min. 25 hod./týden
  • znalost práce s PC, kancelářské programy office
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • výborná znalost českého jazyka
  • schopnost přizpůsobit text cílovému čtenáři
  • aktivní přístup k práci a ochota učit se novým věcem
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • časovou flexibilitu
Zaujala Tě nabídka? Ozvi se nám, rádi Tě poznáme!
84 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 6. 4. 2020
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více