Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Hledáme obchodního zástupce s NJ

Tento obchod již není aktivní.

time line
založeno 1. 10. 2020
time line
0 zájemců
time line
Ochrana pomocí úschovy prostředků
EV Expert s.r.o. je dynamicky rostoucí společnost, která do svých řad hledá obchodního zástupce. Vyrábíme a prodáváme nabíječky a nabíjecí příslušenství pro elektromobily. Jde o rychle se rozvíjející trh s vysokým potenciálem a náš sortiment se stále rozšiřuje. Hledáme člověka, kterému záleží na ochraně životního prostředí a zároveň jej baví téma nových technologií a jejich rozvoj. Zkušenost s elektromobilitou je výhodou, ale není podmínkou.
Požadujeme:
středoškolské vzdělání (ideálně obchodního nebo technického zaměření)
znalost německého jazyka
zkušenost v oboru minimálně 2 roky
zájem o nové technologie a životní prostředí
řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
fixní mzda plus variabilní složka
4 týdny dovolené
zvýhodněný tarif s mobilními daty
týmové akce
možnost pracovat v mladé dynamické firmě orientované na technologii a budoucnost.
možnost využívat firemní elektromobil
Náplň práce:
proaktivní vyhledávání nových zákazníků
péče o stávající zákazníky
zpracovávání obchodních nabídek
prezentace zboží zákazníkům, poskytování informací o zboží a jeho charakteristikách, poskytování odborného poradenství zákazníkům
samostatná organizace práce se zaměřením na výsledky prodeje
odpovědnost za vyřizování obchodních případů
Životopis a motivační dopis zasílejte na job@evexpert.eu
33 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 1. 10. 2020
Neověřen
A
B
C
D
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více