Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Hledáme zkušeného marketingového specialistu na propagaci hokejové výstroje a oblečení Under Armour

Hlavní náplň práce:
- kompletní příprava pravidelných newsletterů + jejich vyhodnocování
- Optimalizace pro fulltextové vyhledávání
- práce s Google Analytics,Adwords apod. pravidelné hodnocení a reporting
- správa PPC kampaní Sklik, Google nákupy,Heureka,
- správa FB reklamních kampaní
Požadujeme:
- výborná znalost práce na PC a správy internetového obchodu, včetně znalosti problematiky SEO,PPC,FB, apod. a zásady obchodování na internetu
- nadprůměrnou kvalitu práce
- kreativní myšlení a zájem učit se nové věci
- spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
Nabízíme:
- Externí práci
- nástup možný ihned
- zázemí stabilní společnosti
- k dipozici máme grafika a copywritera - ukázky textů a grafiku můžeme zaslat. Od Vás očekáváme zadávání práce pro tyto profese.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím na e-mail info@hokejfloryk.cz:
1. jak budete sortiment e-shopu prezentovat, jaké strategie zvolíte, jak předčíme konkurenci
2. jaké budou náklady na kampaně+ Vaše odměna a Vámi strávený čas měsíčně nad tvorbou kampaní a jejich následnou úpravou
3. jaký nárůst v obratu můžeme očekávat v jakém časovém horizontu
4. Co budete potřebovat od nás dodat - doplnit,aby byla Vaše práce efektivní
5. prioritně chceme inzerovat na produkty, které máme skladem
6. V současnosti pracujeme na responzivním e-shopu testovací verze je zde http://0754.sites.bsshop.cz
7. Máte nějaké doporučení jak responzivní e-shop vylepšit, co přidat, odstranit apod.?
S přechodem na responzivní e-shop souvisí i úprava obsahových stránek e-shopu, můžete taktéž nabídnout úpravu neresponzivních stránek do responzivních. Jedná se celkem o 5 e-shopů.
Např. https://www.bauer-hokej.cz/tabulky-velikosti-bauer-m80/
Jsou dvě možnosti, buď Vám stránku pošleme v HTML, Vy ji upravíte a pošlete nám zpět a my ji vložíme do administrace nebo budete mít přístup přímo do administrace kde budete stránky upravovat.
Zajímá nás cena za úpravu takové stránky na e-shopu se můžete podívat i na další.
Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci
24 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 28. 2. 2020
Neověřen
A
B
C
D
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více