Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 23 z 23

Pavel Frinta - ogins.cz zkušenosti?

 1. Dostali jsme od pana Frinty nabídku jeho služeb (zvýšení prodeje e-shopu, SEO, PPC, Facebook a další), proto se chci zeptat, zda s ním, nebo jeho společností náhodou někdo nemá zkušenosti.
  Naposledy upravil Petr Široký : 04.12.2019 v 17:24

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. jak ti někdo může nabízet zvýšení prodeje eshopu, když nemá interní podklady jak se prodeje pohybují? Není tohle již samo o sobě podezřelé? Na střánkách nemá skoro žádné reference, obsah nabízených služeb je hodně povrchní a na první dojem ve mně nevzbudil důvěru.

 4. Ano, na druhou stranu člověka nechci zbytečně hanit. Nějaký názor jsem si udělal sám, ale říkal jsem si, co kdyby s ním někdo měl zkušenost - to je spíš tak pro zajímavost.

 5. Pokud garantuje určitý výkon, tak mu zaplaťte až po odvedení slíbeného..

  Vytvářet tady nepodložené pomluvy je zhovadilost.

 6. "Moderní marketingová řešení" - v pozadí je obrázek dubaje
  "spojte se s námi", "rádi vás poznáme" - ale je to jeden člověk, one man show, co se snaží působit jako firma

  A pak patička:
  #3 Obrázky prodávají produkty, kvalitní popisky s videem, prodávají drahé produkty.
  #2 Meta titulek rozhoduje ve vyhledávání, jestli klikne zákazník právě na Vaší stránku, zaujměte ho.
  #1 Mít důvěryhodný a přehledný design e-shopu, je mnohem více ziskovější, než mít produkty levnější než konkurence.

  1) jednak čeština teda dost hapruje (obecně po celém webu), na to že nabízí copy jako službu ...
  2) Meta titulek je jednou z věcí, která zaujme. Dost záleží i na popisu nebo zda mám dobré prolinkování, protože pak google nabízí podstránky daného webu při vyhledávání
  3) "Obrázky prodávají produkty, kvalitní popisky s videem, prodávají drahé produkty" ... to je tak obecné, až je mi z toho špatně, navíc je to blbost ... pokud dám flašku vína z 1900 na prodej, tak video té flašky bude absolutně putna ... a takových produktů / služeb je celá řada.

  Celej web je naplněnej hromadou zbytečnýho textu, kterej ideálně nemáš číst.

  Co odstranit blbý Google Plus z hlavičky? Moc práce? Evidentně.

  Ani jedna studie, ani jedna ukázka konkrétní práce, ani jedna reference od kohokoli, koho by bylo možné dohledat a zeptat se ho.

  Můžu se plést, pak mě opravte. Ale tohle je můj pohled na web, kdyby mě někdo oslovil.

 7. Tak každý nějak začíná nebo se snaží prosadit.

 8. Moc nechápu, proč ho tak propíráte.

  Reference tam má (dají se dohledat a svépomocí kontaktovat).
  Web sice ujíždí na fotkách mimo téma, ale znám i horší weby firem, co poskytují opravdu dobré služby (třeba pro to, že kovářovic kobylka chodí bosa).

  Dokud s tím Pavlem Frintou nemáte zkušenosti ani osobní komunikaci (kde se určitě může zákazník na věci zeptat), tak nemá smysl tu plkat o dojmech.

  Samozřejmě chápu názory, že markeťák by měl mít exkluzivní web (ten ho prodává a prezentuje, jak to umí).

  O webu to ale ve výsledku není, je to o lidech.

 9. Ale to není o webu, ale o obsahu webu.

  1) nabízím copy službu ale můj obsah na webu neukazuje, že bych to uměl

  2) nabízím marketing, ale to co píšu na webu nedává smysl

  3) reference jsem viděl a vide jsem plno falešných webů, kde ten odkaz na web je jejich vlastní, co si vytvořili a pak jen po mailu komunikuji jako jiný člověk ... textová recenze s označením člověka, je supr věc jak ukázat, že se za reference nestydím a nebojím

  4) evidentně to dělá sám, ale prezentuje se jako firma (budiž mu k dobru, že kontakt na sebe uvádí a jde ho dohledat)

  Už jen tohle se dá z webu vypozorovat a dá se na základě toho hodnotit. A proč ne? Je to vlákno, je to diskuze a jako tvůrce webu na volné noze, sem si dovolil dát svůj názor.

  Už sem tu hodně krát četl, že někdo někoho okradl a bla bla bla. Tak upozorňuji, že z té prezentace mám špatné pocity.

 10. Celé jsem to nečetl, přiznávám, ale někde jsem tam viděl, že "zastupuje" několik freelancerů, pak mi přijde normální, že píše některé věci v množném čísle.
  Jako plus vidím i to, že se s nim dá normálně setkat, komunikovat, je dohledatelný na soc. sítích atp. To bohužel u spousty lidí tu na WT nejde.

  Každopádně jsem tím nechtěl říct, že by tu člověk neměl napsat svůj názor, ale přišly mi ty názory do určité míry neopodstatněné.

 11. Já ti plně rozumím, ale dá se předpokládat, že ta nabídka Petrovi byl spam, jelikož takto se hledají hlavně ti co tomu nerozumí. Taky mám pořád nabídky na vylepšení našich Fastcentriků a co si pak mám o té nabízející firmě myslet, když nepozná ani krabicí. Samozřejmě pochybuji, že naše weby někdy viděli, jenom spamují s tím, že se bude někdo dopodrobna hrabat v jejich webech asi nepočítají. ´

  A s tou firmou to je bohužel tak jak je, živnostník je tu spíše jako nadávka a zákon to vyřešil jak to vyřešil. Navíc má datovou schránku, kancelář, je plátce, což mi dává mnohem více důvěry, než korunovému s.r.o. ve virtuálním sídle.

 12. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  Já ti plně rozumím, ale dá se předpokládat, že ta nabídka Petrovi byl spam, jelikož takto se hledají hlavně ti co tomu nerozumí.
  Já nevidím nic špatného na tom, když člověk osloví potenciálního zákazníka napřímo, většinou to nevyjde, ale pokud nejde o tuctovou nabídku (což tahle byla, žádná specifická zmínka o našem e-shopu), tak proč ne. Už nějakou dobu jsem nebyl v pozici zákazníka, kdy by za mnou někdo přišel a něco mi nabízel (když nepočítám vyloženě spam, toho mám na rozdávání), takže jsem to vzal alespoň jako příležitost k rozptýlení.

  Upravil jsem původní příspěvek, aby byl neutrální. Je fakt, že jsem si neuvědomil, že tím tématem vlastně svolávám kritiku něčí prezentace, i když o to nežádal. (Dobrá, možná jsem si to uvědomoval, ale u diskuze je to vždycky o náhodě, někdy člověk prostě chce něco napsat a čeká, co se stane.)

 13. Taky bych měl nějaká doporučení ohlendně marketingu, mohli bychom mu to celé odladit a poslat, ať podporujeme pozitivní přístup. :)


 14. Tak odborník na SEO a zvýšení prodeje skrývá web před Google???. Sice zrovna SEO testy nemusím, ale má tam úžasných 42%, takže kovářova kobyla chodí bosa. Na linkendin výkonný ředitel. Ach jo. A ted po téhle diskusi asi bude muset začít znovu.

 15. on nemá web na https??

  dobrá kvalita: http://www.silaseo.cz/seo-test/ogins.cz

 16. Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  Dostali jsme od pana Frinty nabídku jeho služeb (zvýšení prodeje e-shopu, SEO, PPC, Facebook a další), proto se chci zeptat, zda s ním, nebo jeho společností náhodou někdo nemá zkušenosti.
  Já mám bohužel negativní zkušenost, podepsaná smlouva, úhrada na 1 měsíc dopředu a další práce nic. Úplně se odmlčel.....

 17. Citace Původně odeslal Josef01 Zobrazit příspěvek
  Já mám bohužel negativní zkušenost, podepsaná smlouva, úhrada na 1 měsíc dopředu a další práce nic. Úplně se odmlčel.....
  Máme stejnou zkušenost-budeme řešit trestní oznámení-chcete se přidat?

 18. My jsme s panem Frintou spokojeni, spolupracujeme jiz druhym rokem.

 19. Citace Původně odeslal Tom312 Zobrazit příspěvek
  My jsme s panem Frintou spokojeni, spolupracujeme jiz druhym rokem.
  To jste se dnes na webtrhu zaregistroval jen proto abyste nám to mohl sdělit? To musí být tedy opravdu VELKÁ spokojenost!

 20. Citace Původně odeslal Tom312 Zobrazit příspěvek
  My jsme s panem Frintou spokojeni, spolupracujeme jiz druhym rokem.
  hahaha, pobavilo, pane Frinto :)

 21. Citace Původně odeslal Tom312 Zobrazit příspěvek
  My jsme s panem Frintou spokojeni, spolupracujeme jiz druhym rokem.
  Registrace dnes ... víc průhledně to fakt nešlo :D

 22. Podíval jsem se na to blíže a rychlým ověřením jde opravdu o zákazníka pana Frinty, kterého on požádal, aby se vyjádřil - nejde tedy multiúčet, jak by se zdálo. Psal mi nezávisle na tom, byl jsem zvědavý, protože všechna 3 hodnocení jsou od nových účtů, které založili lidé, aby se svěřili se zkušeností, protože na webtrhu prostě účet neměli. I když to tak nevypadá, mají ale stejnou výpovědní hodnotu.

 23. Citace Původně odeslal JanaHamplová Zobrazit příspěvek
  Máme stejnou zkušenost-budeme řešit trestní oznámení-chcete se přidat?
  My máme s panem Frintou také špatnou zkušenost. Oslovil nás první, první měsíc fungoval dobře, druhý již hůře - za oba měsíce jsme mu zaplatili, a teď se již neozývá,nezvedá telefony, žádnou práci jsme odvedenou neviděli. Zaregistrovali jsme se, abychom další varovali, aby mu také nenaletěli.

 24. Citace Původně odeslal sikllkp Zobrazit příspěvek
  My máme s panem Frintou také špatnou zkušenost. Oslovil nás první, první měsíc fungoval dobře, druhý již hůře - za oba měsíce jsme mu zaplatili, a teď se již neozývá,nezvedá telefony, žádnou práci jsme odvedenou neviděli. Zaregistrovali jsme se, abychom další varovali, aby mu také nenaletěli.
  co konkrétně má dělat?

Hostujeme u Server powered by TELE3