Frontend developer externista
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 45 z 45

Sháním fakt dobrýho učetního nebo učetní

 1. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  A proč by člověka v exekuci měl zajímat dluh?
  Netusim? A ty osobne myslis, ze cloveka s exekuci nikdy nic nedostihne a bude se mit fajnove?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Tak pokud je člověk tak zkaženej, že na vše sere a má možnost vydělávat tak, aby ho exekutoři nedohnali, tak proč by to řešil? Jasně, že každýmu se jeho chování vrátí, ale řeší to reálně lidi v takovým stavu?

 4. Citace Původně odeslal brascovincenzo Zobrazit příspěvek
  le já jsem na tom finančně mnohem líp než většina čechů :D A exekuci si během krátke doby vyplatím full cash to je pro mě detail.
  Když si na tom tak super tak jaktože máš EXE? Ta se sama od sebe asi nevynořila že :-)

 5. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Tak pokud je člověk tak zkaženej, že na vše sere a má možnost vydělávat tak, aby ho exekutoři nedohnali, tak proč by to řešil? Jasně, že každýmu se jeho chování vrátí, ale řeší to reálně lidi v takovým stavu?
  Predpokladam, ze ano, ze resi. Opacne by to bylo hodne smutny.

 6. Citace Původně odeslal Oleg Zobrazit příspěvek
  Predpokladam, ze ano, ze resi. Opacne by to bylo hodne smutny.
  Podívejte se na nějaké speciální díly "komediální reality show" výměna manželek, tam má exekuci každý třetí a bez problému vám řekne, že to sere, proč by se něco snažil dělat. Tam si vydělám něco na černo, tam mi socka dala pračku, kterou mi exekutor nemůže vzít a jsem spokojená, uvažujeme o dalším miminku.

 7. Citace Původně odeslal Oleg Zobrazit příspěvek
  Predpokladam, ze ano, ze resi. Opacne by to bylo hodne smutny.
  Spíš ne, no, řeší ji jen ten, komu berou část platu atd., ale kdo dělá načerno, ten nemá proč to řešit.

 8. Citace Původně odeslal brascovincenzo Zobrazit příspěvek
  Takže se mám spíše poradit s danovym poradcem ? Mně se nechce prostě platit státu zdravotní a socialni 5k měsíčně. Nemocnice ošetří i člověka co si neplatí zdravotní, takže nechápu na co platit takovou raketu. Už tak je vysoké Dph.
  tak, když business šlape, 5000 za poj. je moc, DPH je vysoké a přitom ho platí zákazník, tak to tvé uvažování je fakt super. Tak ten shop napiš na souseda co tě štve nebo na stoletou babičku a máš to všechno v kapse. Jinak proč nejdeš do oddlužení, exekuce se zastaví a dnes přece stačí splácet něco přes dva tisíce a za pár let jsi čistý, což bude asi rychlejší než na ty dluhy vyděláš.

 9. To oddluzeni to je dneska fakt strasny, lidi na to vyslovene spolehaj od zacatku, coz mi vubec neprijde OK. Na druhou stranu, dokud to system umoznuje, nedivim se, ze to lidi vyuzivaj...

 10. Ale to není to nejhorší, nejhorší je přístup soudců a státní správy. Náš poslední dlužník nasekal několik 7 mega jenom státní správě, každé složce min. přes mega. Výmluva druhotná platební. Soudci nejde vysvětlit, že jako OSVČ kdyby byl v druhotné tak nemá zisk a tím ani dluhy u státu. Stát to roky neřešil jinak než exekucí a samozřejmě nic nevymohl. Ted když má plat 80 000 požádal o oddlužení, nějaké dluhy stát zapoměl po změně zákona znovu zažalovat, tak se mu to smrsklo na nějaké 4 mega a soudce vzal 30% k zaplacení. Přitom s takovým platem by to poplatil celé ještě před důchodem. Takže proč ne v exekuci by mu z toho platu vzali 40 v oddlužení necelých 20. Dluh u nás by splatil za 2 měsíce, ted máme úžasných 226 Kč měsíčně. A to se ještě vsadím, že těch 15 let co dělal načerno si neplatil ani minimální pojištění, takže zcela jistě má i něco ulito místo důchodu. Takže proč tak nežít a nežil si vůbec celou dobu špatně.

 11. Tak oni na to koukaj jen tak, jestli ty lidi splnujou podminky stanoveny zakonem a kdyz jo tak asi nemaj na vyber nez to schvalit? Nevim, nemam s tim zkusenosti. Jen hadam.

 12. nemusí to schválit mohou zkoumat proč spadl do dluhů, oddlužení má být jakýsi benefit a ne nárok, ale proč by to dělali, když stát tlačí na oddlužení aby lidi dostal ze šedé zony a začali normálně pracovat a tím pádem i platit daně. Jak se říká stačí najít kavku co půjčí 10 mega, 3 si odložit na oddlužení a zbytek schovat a hurá do toho.

 13. Když ti někdo půjčí 10 mega, tak to bude spíš o prsty na nohou, než směnce.

 14. píši kavku ne lichváře:)

 15. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  píši kavku ne lichváře:)
  Sežeň mi takového za pulka je tva :-D :-D

 16. Asi tak no :D Ja bych sel i 40:60.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3