Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Hledáme marketingového specialistu pro naše e-shopy se sportovním oblečením a hokejovou výstrojí

Hledáme do našeho týmu zkušeného marketingového specialistu, který bude odpovědný za provoz na našich e-shopech
Hlavní náplň práce:
- kompletní příprava pravidelných newsletterů + jejich vyhodnocování
- Optimalizace pro fulltextové vyhledávání
- práce s Google Analytics,Adwords apod. pravidelné hodnocení a reporting
- správa PPC kampaní Sklik, Google nákupy,Heureka,
- správa FB reklamních kampaní
Požadujeme:
- výborná znalost práce na PC a správy internetového obchodu, včetně znalosti problematiky SEO a zásady obchodování na internetu
- znalost práce s grafickými programy a následná příprava bannerů a dalších grafických podkladů
- nadprůměrnou kvalitu práce
- kreativní myšlení a zájem učit se nové věci
- spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
Nabízíme:
- Externí práci
- nástup možný ihned
- zázemí stabilní společnosti
Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis včetně Vašich nejlepších referencí a finančních požadavků na e-mail info@armour-store.cz. Prosíme, v otázce spolupráce s naší společností nám netelefonujte. Pro osobní pohovor budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, jejichž kvalifikační předpoklady se budou shodovat s našimi požadavky. Děkujeme za pochopení
30 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 27. 6. 2018
Neověřen
A
B
C
D
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více