Komunitní web pro každé město
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Doporučte stůl na balení zásilek

 1. Chtěl bych požádat zdejší eshopaře, zda by se mohli podělit o to kde nakupují stoly pro balení zásilek? Držák na bublinkovou fólii, krabice, nůžky, atd. pro nás nejsou stěžejní, protože to obvykle několikanásobně zvýší cenu stolu (i když při adekvátní ceně, by se to hodilo), ale stůl by měl mít výšku cca 100 cm, měl by mít pevné nohy i desku a deska by měla být dostatečně velká (alespoň dš 120 cm * 70 cm).

  Doteď jsme to řešili běžnými pevnějšími stoly, ale chtěli bychom pro skladníky komfortnější balení, takže hledáme tipy na stoly a samozřejmě také jak ušetřit :-)

  Díky.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nohy z vyřazeńych stolů co jsou cca 70-80 cm, podložit europaletama, v Bauhausu říznout lamino na požadovaný rozmer, navrtat držák na folii a hurá do akce :-) žádná věda :-))

 4. Tak nějak vypadají naše balicí stoly ve Světě cukrářů. Celkem náklad do 4.000,-
  Název: IMG_5945.jpg
Zobrazení: 297
Velikost: 265,1 KB

 5. Citace Původně odeslal Michal Kubíček Zobrazit příspěvek
  Tak nějak vypadají naše balicí stoly ve Světě cukrářů. Celkem náklad do 4.000,-
  Příloha 30020
  Tohle vypadá dobře, děkuji za tip. S těmito stoly z regálů už jsem se setkal, ale trochu mám obavu zda se nerozviklají a mají dostatečnou nosnost (balíme i 50 kg těžké balíky)? V minulosti jsme jeden vyzkoušeli a moc stabilní nebyl, ale předpokládám, že používáte vlastní desku?

 6. Ano, je to vlastní deska, máme dva regály spojené lakovanou OSB deskou resp takovou deskou ze stavebnin s hladkým povrchem. Plus jsou sešroubované. Zadní stěna je také z téhle desky, ta to také zpevní a ještě tam může být zapuštěný monitor s počítačem. Na úplně těžké balíky máme vedle starý stůj z Ikea se sníženými nohami (je tam trochu vidět vlevo), a to kvůli tomu, aby nebylo třeba těžké balíky zvedat tak vysoko. Balíme obvykle do 40 kg.

  ---------- Příspěvek doplněn 15.10.2019 v 10:21 ----------

  Když budete v Karviné, dejte vědět, můžete je vidět naživo:-)

 7. Balíme velké a těžké balíky. Máme klasické dílenské ponky, které snesou i hrubější zacházení :-) Investice je to sice větší, ale hodnotu neztrácejí a v případě potřeby je lze zužitkovat/prodat i později...

 8. Citace Původně odeslal VOTON trade Zobrazit příspěvek
  Balíme velké a těžké balíky. Máme klasické dílenské ponky, které snesou i hrubější zacházení :-) Investice je to sice větší, ale hodnotu neztrácejí a v případě potřeby je lze zužitkovat/prodat i později...
  Nad těmi jsme také uvažovali, ale potřebovali bychom stolů více, takže pak by investice byla již větší. Navíc bychom stejně museli dokupovat regály na počítač, tiskárnu, atd.

 9. Citace Původně odeslal uzivatel1 Zobrazit příspěvek
  Nad těmi jsme také uvažovali, ale potřebovali bychom stolů více, takže pak by investice byla již větší. Navíc bychom stejně museli dokupovat regály na počítač, tiskárnu, atd.
  To je pravda. Balicí stoly jsou oddělené vysokozátěžovými regály s balicími potřebami, tiskárnou apod. Stoly nám stojí samostatně, balíme někdy nadrozměrné zásilky, a cokoliv by bylo na nich nebo nad nimi, by asi brzy vzalo za své ... :-) Z hlediska výdrže jsou ale nedostižné - i po 7 letech se nerozklížily. A když se občas od něčeho zapatlají, jdou v nejhorším bez rozpaků i zbrousit.

 10. zkuste se ještě podívat, jestli někde neseženete vyřazené stoly, co používá, nebo používala na třídění pošta....

Hostujeme u Server powered by TELE3