Hledáme content managery pro naší novou platformu eXshop.eu. Vhodné jako brigáda pro studenty VŠ. Vize naší platformy je propojit e-commerci po celé Evropě. Aktuálně je platforma vedena e-shopovou formou a je připravená na český a slovenský trh. Potřebujeme se věnovat vývoji a expandování na další trhy, proto hledáme schopné lidi, kteří si chtějí přivydělat a přidávat produkty. Není na tom nic složitého – znáte společnost/výrobce, který má zajímavý produkt? Nabídněte mu dropshipping spolupráci s námi. Pokud s námi uzavře smlouvu, automaticky od nás získáváte 10% provizi z hrubého zisku z budoucích prodejů tohoto dodavatele. Pokud budete mít zájem, můžete vytvořit prezentaci těchto produktů přes náš frontend CMS systém (první produkt vždy odprezentujeme my, jako vzor) a následně spravovat aktuálnost (skladovou dostupnost, celkové změny) – práce tak na 5 hodin týdně. Při tomto nabízíme 30% provizi ze zisku.

Náplň práce:
- seženete společnost, která je ochotná k dropshipping spolupráci
- vytvoříte prezentaci jejich produktů na naší platformě
- budete spravovat skladovou dostupnost a mít zodpovědnost za představené produkty

Podmínky:
- znalost html textových editorů a základní úpravy obrázků
- zkušenost s prodejem online
- aspoň perspektivní znalost SEO
- věk 20-30 let (ideálně student/ka VŠ)

Podmínky pro spolupráci s dodavatelem:
- produkty v minimální hodnotě 300 Kč
- nabízející minimální marži 10% z prodeje

Provize:
- 10% ze zisku jako odměna uzavření dropshipping spolupráce s novým dodavatem
- 30% ze zisku při nahrání produktů a jejich aktuální správě

Výhody:
- budete mít 10% provizi ze zisku i když se rozhodnete s námi nadále nespolupracovat
- nestaráte se o nic ohledně provozu, jen řešíte prezentaci produktů a vyděláváte
- my vždy vaší prezentaci zkontrolujeme a tak se nemusíte ničeho obávat
- my spravujeme a také financujeme marketing PPC kampaně (Google, FB, IG, …)

Z vlastní zkušenosti, na jiném projektu, vím, že při 30% provizi si můžete měsíčně vydělat až 100.000 Kč. Naše podpora Vám bude k dispozici a rádi Vám vždy s čímkoliv pomůžeme.

Při zájmu nám napište na info@exshop.eu