Vyladění Wordpressu (rychlost, bezpečnost, SEO) + vánoční bonus
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

FB/IG__PRO-E-SHOPY__první měsíc zdarma?

 1. Vyzkoušeli jste reklamní kampaně na Facebooku nebo Instagramu a nefungovaly vám? Nebo jste sociální sítě ani nezkoušeli v domnění, že nejsou pro vás vhodné?

  Pokud vlastníte e-shop, přesvědčím vás o opaku a ukáži vám, že se sociální sítě dají využívat jako skvělý prodejní kanál.
  Proto nabízím první měsíc zdarma. Pokud pro vás pak nebude vzájemná spolupráce zajímavá, bez jakékoli fakturace spolupráci ukončíme.

  PPC kampaním na soc. sítích se věnuji druhým rokem. S klienty neapelujeme na velký dosah, ani nesbíráme lajky, naším cílem je vždy samotný prodej.

  Mimo to, že jsem si prošel spousty specializovaných kurzů, jsem určitým způsobem proškolený i marketingovou společností INIZIO, kde doteď externě spravuji několik projektů.


  • Prvotní analýza
  zpracuji poctivý výzkum, najdu slabá místa a na míru pro vás navrhnu řešení.

  • Správa PPC kampaní
  nastavím PPC kampaně pro Facebook nebo Instagram tak, aby vám fungovaly co nejlépe. Zajišťuji kompletní správu kampaní, kde se zaměřuji především na snížení ceny za objednávku a navýšení konverzního poměru.


  • Vyhodnocení dat
  pravidelné měsíční reporty o změnách a výsledcích jsou samozřejmostí.


  • Doplňkové služby
  dále nabízím služby jako: e-mail marketing nebo tvorbu PPC Google kapaní. Zde se prozatím jedná spíše o základy a tyto služby nabízím pouze v rámci spolupráce.


  Cena za měsíc spolupráce od 2 500 Kč.


  Více informací na >>> http://www.martinvanamarketing.cz

  Děkuji
  Martin Váňa

Hostujeme u Server powered by TELE3