Zabývám se zejména správou sociálních sítí, jako je Facebook a Instagram, kde prezentuji vaše služby prostřednictvím reklamních kampaní, komunikuji se zákazníky a buduji tak povědomí o vaší firmě.
PPC kampaním na soc. sítích se věnuji druhým rokem. Aktuálně spravuji několik projektů, kde se primárně zabývám navýšením samotného prodeje. Cena za měsíc spolupráce od 2 500 Kč.

Mimo to, že jsem si prošel spousty specializovaných kurzů, jsem určitým způsobem proškolený i marketingovou společností INIZIO, kde doteď externě spravuji několik projektů.

  • Prvotní analýza
zpracuji poctivý výzkum, najdu slabá místa a na míru pro vás navrhnu řešení.
  • Správa PPC kampaní
nastavím PPC kampaně pro Facebook nebo Instagram tak, aby vám fungovaly co nejlépe. Zajišťuji kompletní správu kampaní, kde se zaměřuji především na navýšení konverzního poměru a snížení ceny za samotnou konverzi.

Hledám projekty s potenciálem pro soc. sítě, zejména se zájmem o dlouhodobou spolupráci. Proto nabízím první měsíc zdarma. Pokud pro vás pak nebude vzájemná spolupráce zajímavá, bez jakékoli fakturace spolupráci ukončíme.
  • Vyhodnocení dat pravidelné měsíční reporty o změnách a výsledcích jsou samozřejmostí.
  • Doplňkové služby
dále nabízím: e-mail marketing, PPC pro Google. Zde se prozatím jedná spíše o základy a tyto služby nabízím pouze v rámci spolupráce.Více informací na: >>> http://www.martinvanamarketing.cz

Děkuji
Martin Váňa