PártyObličej.cz - malování na obličej • Prodej celého projektu vč. kompletního vybavení • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 33 z 33

200 tisíc za web pro hrad

 1. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Ajo, vidis to.

  ---------- Příspěvek doplněn 05.10.2019 v 18:47 ----------  Tolik to zas nikomu v zaludku asi nelezi, mame tu vetsi skandaly.
  Teď jsem si zrovna říkal, že to Rath docela odprdnul, přitom taková kravina. Před lety jsem to viděl jinak, ale to co se děje teď :-)) A když ráno čtu o policistech, co falšovali bloky a půjdou si teď možná sednout za nějakých pár tisícovek. Tady vyloženě zoufalí lidé dělají zoufalé věci a oni často zoufalí jsou. Vlastně mi poslední dobou jakýkoliv takový skanál nebo podvod přijde jako banalita a naprostá pitomost a může za to ... nebudu to zde ani říkat, nepatří to sem. Ať mi někdo neříká, že to co dělají naši milí politici neposouvá hranice toho, jak lidé vnímají to, co ještě je OK a co není. Kundy jedny. Omlouvám se za to slovo, ale bohužel ho již nelze považovat za slovo sprosté, pokud ho takto používá někdo, kdo nám visí v každé třídě nad tabulí a své dítě za něj trestat ani napomínat nebudu.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. rozpočet hradu je nějakých 0,5 mld/rok a i tak ho přešvihnou. Kdyby tam někdo přišel s cenou 10 tis. za zakázku na web, tak bude podezřelej, čili řekl 200 tis a už se to nerozebíralo...říká se tomu nekurvit ceny obvyklé. Podle mě se nikdo nechtěl obohatit, poze nechtěl kalit vodu, ale stejně se to dostalo ven...hradu to nijak uškodit nemůže...ty prachy stejně nemá jak utratit

 4. Pokud se chcete zasmát, tak tady máte video od dalšího hlupáka co neumí číst. Ale pozor, hlavně nekomentovat jeho tvorbu.
  https://m.facebook.com/groups/449814...13570202108812

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3