Dobrý den,

hledám šikovného markeťáka, který vytvoří nabídku na míru firmám, které shánějí zaměstnance.

Co očekávám?
Jedná se o nabídku firmám, které shánějí zaměstnance pouze v dané lokalitě.
Potřebuji tedy odborně, kvalitně, vzhledově a zároveň poutavě vytvořit materiály - e-mail, dokumenty, grafy atd... vytvořit oslovení pro dané firmy, které jsou našimi potencionálními zákazníky.

Hledám člověka, který smýšlí a dokáže ohromit svou prací tak, že nabídku adresovaná firma, osoba dočte až do konce a nenechá ho "chladným".

Co potřebuji?
Jak jsem již psal sepsat dokumenty, které zašlu firmám, jako nabídku spolupráce takže:
- identifikovat naše konkurenční výhody
- jasně a stručně popsat nabídky spolupráce a její výhody
- v čem vynikáme a proč právě my
- co jsme schopni nabídnout navíc
- co je to díky čemu jsme jiní
- proč zkusit právě nás

Ano nějakým takovým způsobem a směrem si představuji vytvořit takovou prezentaci, aby naše firma zaujala nabídkou. Hledám odborníka zároveň i designére, který nesepíše pouze text v odrážkách a vystupňuje různé body, ale taky designově upraví - nastaví barvy, inputy, vysvětlivky a taky grafy s čísly.

Co očekávám od vás?
Seznámíte se s veškerými výhodami co naše firma nabízí, také s těmi co v čem pokulhává, ale dokáže nahradit jinými. Všechny plusy a mínusy.

Shrnutím tedy, potřebuji pěknou prezentaci s vytvořeným odborným poutavým textem a designem. Hodně bodů a textů mám, které vám pomohou.

Očekávám Vaše nabídky do PM nebo na mail kliparto@seznam.cz - velice rád si s vámi zavolám pošlu veškeré dokumenty, aby jste pochopili co nejvíce a výsledek byl co nejlepší.

Děkuji