Dobrý den, jak již píšu v poutavém nadpisu A UŽ DOST! tak přesně takhle to myslím. Už nebudu čekat nato než naprší uschne a začnou padat tragače. Již čtvrtý člověk mi nebyl schopen dokončit můj online projekt založený na inzertní server, který jede na wordpressu a tohle je neskutečně zarážející!

- desítky tisíc v prd*eli
- ztráta času ani nemluvím
- každý umí mluvit, kecat jak by to udělal podle sebe, ale stejně z toho vznikne to, že někdo něco rozdělá udělá podle sebe ale stejně je někde chyba!

- jenom k věci nejsem žádný amatér, vlastním několik webů a online projektů, zde jde pouze a čistě o lidské činy a lži

SI TO TY?

Najde se tu někdo inteligentní, normální, bez keců, že všechno jde udělat, ale stejně on to nezvládne tak to zadává někomu jinému potom zase někomu a stejně to nejde protože to a to atd...(znáte to)

Někdo, kdo je schopný mi projekt dotáhnout do konce aby fungoval a měl patřičné dlouhodobé reference? Opravdu nehledám ty chytrolíny, kteří mluví, něco udělají a stejně je to nad jejich síly!Nehledám někoho kdo mi řekne že se nato podívá a dejme tomu za 14 dní by to mohlo být. Zde je práce cca na 10-15 hodin.

CO JE POTŘEBA?
Web mi jede na zakoupené šabloně v které je ruční zásah.Hlavním cílem je koupit si jeden ze 3 balíčků - platba přes gopay
- po zakoupení se aktivuje inzerát - na určitou dobu, a taky aby byl inzerát buď to přednostní nebo ne - řazení dle priority a datumu
- udělat a opravit celý proces nákupu tedy od registrace po zakoupení, po aktivaci administraci v účtu jako je změna hesla, kolik mám zakoupeno, jak dlouho budu mít zakoupeno.
- emaily při registraci, při zakoupení, nastavení faktury
- úprava přední strany
- blog
- nastavení inzerátů
- nastavení filtrů
- zrychlení webu


CO ZATO?

Ze začátku rozhodně nepočítejte s nějakou zálohou. Počítejte ale s tím, že jakmile dodržíte slovo a doděláte veškeré věci tak jak mají být tak platbu ihned za Vaši práci odesílám a dobře zaplatím. Jak jsem již psal A UŽ DOST! nemám zapotřebí tohle dělat neustále donekonečna!

Vaše reference a nabídky mi posílejte na kliparto@seznam.cz nebo do PM rozhodně preferuji i online chat, kde můžeme spolu komunikovat. Samozřejmě dostanete kompletní plán a dokument co a jak přijde a co máte udělat.

Děkuji