Již devátým rokem úspěšně vytváříme obsah na Facebook stránce s více než 173 500 fanoušky pod názvem “Sportovní Hlášky”. Předmětem prodeje je inzerce jakéhokoliv sportovního obsahu, ať už se jedná o internetový magazín, nabídku zájezdů na sportovní utkání, eshop se sportovními doplňky, potraviny pro sportovce nebo jinou sportovní organizaci, která potřebuje podpořit své marketingové aktivity a dostat se do povědomí veřejnosti.

Fanoušci stránky jsou v aktuální době složeni 99,4% fanoušků starších 18let a jedná se tak o velice perspektivní cílovou skupinu uživatelů se zájmem o sport - výrazně levnější alternativa sponzorované reklamy spojená s důvěryhodnou značkou, která si za 9 let na sociálních sítích vybudovala skvělé jméno.
Stránka dlouhodobě dosahuje velice nadstandartní dosahy a tak i vaše příspěvky na stránce skutečně vyniknou.V poměru na příspěvek patří S~H mezi vůbec nejúspěšnější stránky na Facebooku a ve sportovním sektoru je na vrcholu.Naším cílem je získání jednoho, maximálně dvou dlouhodobých partnerů, kterým bude poskytnut prostor pro sdílení vlastních reklamních příspěvků, ale zároveň i tvorbu kreativních sportovních příspěvků, které mohou být přidány právě na sociální sítě a následně sdíleny na Sportovních Hláškách. V současné době spolupracuji s jednou společností především na zvýšení brand awareness a již téměř třetím rokem se to velmi pěkně daří. Velice rád bych tak spojil Sportovní Hlášky s dalším sportovně zaměřeným projektem, kde spolupráce bude dlouhodobě prospěšná pro obě strany. V následujících kvartálech se chystají zajímavé akce, jako je Olympiáda v Tokiu (a především hokejové zápasy), Mistrovství Evropy ve fotbale, MS v hokeji dospělých i (juniorů v ČR) a zároveň již začaly fotbalové ligy po celé Evropě společně s Ligou mistrů.

Pokud nemáte zkušenosti s tvorbou kreativního obsahu, můžeme se domluvit na rozšířené spolupráci. V případě zájmu o spolupráci či více informací a statistik stránky mne kontaktujte prosím do zprávy nebo na email SportovniHlasky@gmail.com a společně vymyslíme nejefektivnější formu reklamy přímo určenou pro váš projekt. V případě zájmu se mohu postarat o kompletní grafickou tvorbu reklamy a příspěvků.
Aktuálně vlastníme stránku i na Instagramu, kde je možné sdílet Vaše příspěvky pro více než 17 400 CZ/SK uživatelů.

Faktura je samozřejmostí.