Stovkomat.cz: dnes 20% sleva na všechny PR články [345 nabídek, stovky recenzí]
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Projekt EXIT | digitalizujeme Sapu - pojďte s námi prodávat formou Dropshippingu

Přátelská zpráva
Loading...
Prodáno za 2 559  Kč
Historie příhozů: 20 příhozů
 1. Jmenuji se Radek Kilevník, jsem jednatelem a většinovým majitelem ExitShop s.r.o. Kromě eshopové platformy ExitShop, provozuji také několik úspěšných Dropshippingových eshopů a řídím dva sklady v ČR. Projekt EXIT vznikl jako doplněk ExitShopu. Navzájem spolu tyto dva projekty spolupracují a oba fungují pod firmou ExitShop s.r.o.

  Dodavatel zboží v ČR (Sapa) – aktuálně digitalizujeme první obchody: Domácí potřeby, elektroniku a TV produkty. V plánu máme také drogerii, oděvy a mnoho dalšího. Dostanete eshop se všemi produkty. Zveřejnit můžete všechny produkty, ale nemusíte a můžete mít eshop zaměřený tématicky. Denně přidáváme do nabídky 50 až 90 produktů. Základní podobu eshopu který dostanete, si můžete prohlédnout zde (slouží pouze pro ilustraci, eshop lze kompletně přizpůsobit podle Vašich představ jak graficky tak funkčně). Kompletní seznam produktů si můžete prohlédnout zde. V Sapě máme vlastní expediční sklad. Všechny fotky a popisky si vytváříme sami, jsou tedy zcela originální.

  Cena tohoto řešení je 9200 Kč ročně. Pokud dosáhnete obrat nad 300 000 Kč bez DPH měsíčně, tak se roční poplatek neplatí. Provize pro Vás: 20% z obratu bez DPH.

  V této aukci máte možnost získat roční poplatek levněji. S tímto Dropshippingovým programem začínáme, počet míst je omezený, proto nepromeškejte šanci a naskočte k nám. Více informací o projektu EXIT získáte na našem blogu.

  Máte jakékoliv dotazy, chcete se mnou probrat Vaše záměry ať víme zda Vám dokáži pomoct, nebo se chcete prostě jen nezávazně poradit? Pište na radek@exit.cz nebo volejte 737 392 402.

  Podnikejte naplno! Radek Kilevník

  Všechny zde uvedené částky jsou bez DPH 21%.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: sc_4.jpg Zobrazení: 66 Velikost: 106,5 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: sc_3.jpg Zobrazení: 43 Velikost: 134,6 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: sc_2.jpg Zobrazení: 28 Velikost: 141,6 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: logo-exit-full-green-300x130.png Zobrazení: 11 Velikost: 4,1 KB  


Hostujeme u Server powered by TELE3