Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Eshop rychle nebo Shoptet

 1. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat jaký eshop na pronájem byste mě doporučili. Eshop bude mít cca 100 položek tudíž nic velkého. Co jsem tak koukala tak buď Eshop rychle a nebo Shoptet. Nějaké vaše doporučení nebo u takto malého eshopu je to v podstatě jedno?
  Moc děkuji Monika

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Upgates.com/cz ;)

 4. První eshop jsme zkoušeli jen tak hodit na eshop-rychle... Po třech letech se přešlo k shoptetu. Neuvěřitelný rozdíl. Doporučuji tarif basic + odkoupení modulů, které potřebujete.

 5. Záleží na tom, co od systému očekáváte, co budete nabízet za zboží, jak velký eshop chcete být (v počtu objednávek) apod. Původně jsem chtěl eshop rychle, ale potřeboval jsem do parametrů dávat více hodnot, u něj šlo jen jedna hodnota, což je pro mě nepochopitelný. A se shoptetem jsem teď maximálně spokojen.

 6. U obou systémů máte možnost si vyzkoušet minimálně 15 dnů zdarma. Ono to není jen o počtu položek, ale co chcete aby shop uměl a to i třeba do budoucna. Tak si to vyzkoušjte a uvidíte co vám bude vyhovovat více.

 7. Záleží co je pro vás rozhodující kritérium, ale v podstatě jsou systémy podobné - šablonové typy. Na začátek vhodné.

  V případě, že se vám eshop v budoucnu rozjede a budete potřebovat přizpůsobit na míru vašim požadavkům, což umí náš sytém, rádi vám poradíme.

Hostujeme u Server powered by TELE3