Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Overenie biznis nápadu

 1. Zdravím, keď máte nejaké nápady na biznis, kde ich overujete a konzultujete s ľuďmi ? Poznáte nejaké portály na výmenu/konzultovanie nápadov na online biznis ? Môžu byť aj zahraničné.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal p3ter Zobrazit příspěvek
  nejaké portály na výmenu/konzultovanie nápadov
  ja tomu rikam manzelka, nebo pratele :)

 4. S kamosem Pokusem a Omylem.

 5. Vsude ti to zhejti. Z 90% to tak bude. Budou ti rikat ze to nebude fungovat apod. Nema smysl se ptat, konzultovat. Maximalne na zpusobu provedeni, ale ne na to jestli to bude mit uspech. Lide zbohatli i na hloupostech. Dulezitejsi je “market research” vcetne sledovani konkurence. To ti rekne vic nez kdokoli, ale avsak ani to ti nezaruci 100% uspech. Vzdycky to bude risk. Napad bych nekonzultoval nikdy s nikym. Nejake podnikani dava moznost si domluvit zakazky predem, zjistit jak ziskat co nejvice zakazniku s minimalnimi naklady. Ono to taky nefunguje tak, ze spustis reklamu a vydelavas. To je asi vse co lze k tomu napsat, vice to nekonkretizujete tak ani ja nemohu.

 6. Pokud si za svým projektem stojíš, jdi do toho a neptej se druhých. Kdybych dával na rady druhých, tak s nimi chodím do práce a poslouchám šéfa... buď to vyjde nebo ne :)

 7. pawlisko

  Přesně tak.

 8. Napiš mi to do zprávy, já ti řeknu jestli to za něco bude stát :-P

 9. napiš mi do zpráv, já ti taky řeknu že je to nesmysl

Hostujeme u Server powered by TELE3