Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Shopify pro CZ e-shop?

 1. Zdravím,
  Jak je to teda se Shopify pro české e-shopy? Obecně mi přijde Shopify jako kvalitní a uživatelsky přívětivý systém pro e-shopy. Snažil jsem se přečíst zde několik diskuzí o Shopify a vládne zde názor, že Shopify není vhodný pro české eshopy. Že je problém s platebními bránami, pokud tedy nechci aby zákazníci museli provádět platbu prostřednictvím platební brány v angličtině a převést na český platební systém by prý mohlo vyjít na tučnou částku. Máte s tímto někdo zkušenosti? Ještě se chci zeptat, zkoušel jsem si se Shopify tak nezávazně pohrát a když chci zaregistrovat CZ doménu přímo na Shopify, tak vypíše že doména není dostupná. Proč tomu tak je? Dá se to vyřešit tak, že doménu zaregistruju jinde a převedu ji?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Netlink prodává: Prodej webového magazínu Comfort-Residence.cz
  Štěpán L. poptává: Daktela API - callback
  Sectiodivina poptává: Shopify dodacia doba k produktom
 3. Já vám radím se na shopify vyprdnout a postavit si eshop na woocommerce. Prostě dříve nebo později budete potřebovat plugin třeba na tu českou platební bránu a v případě woocommerce extistují pluginy snad na všechno. Hosting a kvalitní šablona vás vyjde na pár korun + platební brána cca 3000 Kč a víc neřešíte.

 4. Shopify je promakany a bezpecny system s tunou vychytavek a nikdy v zivote se nebude rovnat bezplatnemu WooCommerce, ale za kvalitu se plati, protoze je to proste kvalitni reseni, kteremu se jeho vyvojari venuji. Pokud na to jsou finance a nechces nic resit, jdi do Shopify.

  U Shopify se da pouzit GoPay, Paymill (myslim si, ze uz ma i CZ lokalizaci), PayPall EC. Ale ten GoPay je asi takova v CR znamejsi a bezproblemova PB.

 5. Citace Původně odeslal JohnnyS Zobrazit příspěvek
  Já vám radím se na shopify vyprdnout a postavit si eshop na woocommerce. Prostě dříve nebo později budete potřebovat plugin třeba na tu českou platební bránu a v případě woocommerce extistují pluginy snad na všechno. Hosting a kvalitní šablona vás vyjde na pár korun + platební brána cca 3000 Kč a víc neřešíte.
  Woocommerce? Jako vážně?

Hostujeme u Server powered by TELE3