Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Google AdSense - Neplatná aktivita

 1. Dobrý den,

  již je to snad rok, co mě Google zablokoval přístup na Google Adsense ( s tím spojené reklama v aplikacích apod.). Na automatických zprávách se objevuje hláška "neplatné aktivity", ale popravdě si myslím, že Google měl problém s něčím jiným - zkrátka se mi nechce uvěřit, že z důvodu neplatné aktivity mě dali víceméně "doživotní zákaz".

  Do teď na spoustu e-mailů mě nikdy nebyl problém upřesněn a do teď absolutně nevím, kde byla zásadní chyba - na své reklamy jsem si neklikal. Ale o tom se tady bavit nechci, tohle je téma na hodiny a asi to nevyřešíme.

  Ale chtěl jsem se zeptat, jaké jsou Vaše zkušenosti s těmito situacemi a je vůbec možné dostat unban od Google? Na odvolání samozřejmě chodí automatická zamítací odpověď a AdSense žádný oficiální support nemá (pokud vím).

  Je tu nějaké řešení, jak kontaktovat opravdu reálného člověka Googlu, který se tímto problémem bude zabývat? Na 99% jsem si jistý, že se stejně jedná o špatné vyhodnocení jakéhosi hlídacího robota, ale nevím o nikom, kdo by se o tom se mnou chtěl bavit. AdSense jsem chtěl používat hodně pro reklamy do appek a bohužel v tomto oboru naprosto dominuje už jen kvůli své platformě GooglePlay, kterou má každý vlastník Androidu.

  Je tu nějak řešení, které by mi mohlo pomoct? Nějaký kontakt na osobu, která to opravdu prověří?

  Děkuji za každý tip.

  Pavel

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Google Ads ma online chat podporu, ale nevim jak ji najit, pokazde ji najdu omylem. Zkus google ads support a hledej online chat. Sice to neni pro adsense, ale je sance, ze te prepoji k nekomu kdo se na to koukne.

 4. Myslím že google ads a adsense budou dvě naprosto rozdílné oddělení.... Neplatné aktivita může byt jen to, když na web chodí nekvalitní navštěvnost (generuje neplatné prokliky nebo zobrazení)!

 5. Citace Původně odeslal pixels Zobrazit příspěvek
  Myslím že google ads a adsense budou dvě naprosto rozdílné oddělení.... Neplatné aktivita může byt jen to, když na web chodí nekvalitní navštěvnost (generuje neplatné prokliky nebo zobrazení)!
  Ano jsou to 2 rozdilné oddělení, ale je šance, že tvůj případ předají komeptentní osobě a ta tě bude kontaktovat prostřednictvím emailu...

 6. Stretávam sa s tým denne.

  "Zablokovali mi účet ale na reklamy som si neklikal."

  Tak určite.... :D

 7. Citace Původně odeslal TomasDeak Zobrazit příspěvek
  Stretávam sa s tým denne.

  "Zablokovali mi účet ale na reklamy som si neklikal."

  Tak určite.... :D
  Prosím k tématu. Určitě jsem neměl pocit potřeby klikání na své reklamy, to bych si moc nepomohl.

 8. Odblokování podobnýho účtu je nejspíš nemožný. Když už jsi dostal ban za neplatnou aktivitu, tak buď traffic byl fake, nutil jsi lidi klikat na reklamy, nebo jsi na ně sám klikal, případně jsi se nelíbil konkurenci.

  Každopádně dá se to vyřešit založením novýho účtu na firmu s rozlišnou adresu, ale je nutný tam zadat jiný jméno uživatele na koho je účet registrovanej, jinak účet dostane ban za předchozí porušení.
  Z nový IP, novýho browseru a optimálně i HW.
  I tak je ale šance, že ten účet dostane ban, pokud si tě dopárují v případě, že se omylem přihlásíš na stejný pc s zabanovaným účtem.

 9. Google si dlouhodobě dělá co chce. Mě zablokoval účet před pár lety, když jsem tam měl k výplatě pár set tisíc. Podruhé to bylo letos, kdy mě prostě opět někdo vyklikal. To už tam ale bylo 1,1 mega..... Není to ojedinělé. Přestože jsem měl od google přes jejich managerku: Sara Martin Sanchez jasně napsáno, že reklamní plochy jsou v pořádku a že blokují toho kdo denně z jedné IP udělá přes tisíc kliků, tak v den odeslání výplaty na BU účet zablokován a konec. Po 3/4 roce perfektního fungování. Dokonce mi madam Sara radila jak zvýšit příjmy. Na to mi Sára napsala že bohužel se nedá nic dělat, podle Google jsou ty příjmy moc vysoké a že má zakázáno mi podávat další informace. Tak nejdřív radí jak si příjmy zvýšit a potom tě bloknou protože si myslí že to je až moc. Níže jen dvě ukázky


  Další publisher žaluje Google o náhradu za nevyplacené peníze - 404M.COM

  nebo tady

  Názory k článku Co se zrušeným účtem v AdSense? - Lupa.cz

 10. Citace Původně odeslal gostrider Zobrazit příspěvek
  Google si dlouhodobě dělá co chce. Mě zablokoval účet před pár lety, když jsem tam měl k výplatě pár set tisíc. Podruhé to bylo letos, kdy mě prostě opět někdo vyklikal. To už tam ale bylo 1,1 mega..... Není to ojedinělé. Přestože jsem měl od google přes jejich managerku: Sara Martin Sanchez jasně napsáno, že reklamní plochy jsou v pořádku a že blokují toho kdo denně z jedné IP udělá přes tisíc kliků, tak v den odeslání výplaty na BU účet zablokován a konec. Po 3/4 roce perfektního fungování. Dokonce mi madam Sara radila jak zvýšit příjmy. Na to mi Sára napsala že bohužel se nedá nic dělat, podle Google jsou ty příjmy moc vysoké a že má zakázáno mi podávat další informace. Tak nejdřív radí jak si příjmy zvýšit a potom tě bloknou protože si myslí že to je až moc. Níže jen dvě ukázky


  Další publisher žaluje Google o náhradu za nevyplacené peníze - 404M.COM

  nebo tady

  Názory k článku Co se zrušeným účtem v AdSense? - Lupa.cz
  Tohle je neskutečné, vzhledem k tomu, že za měsíc (než Vám vůbec mají vyplácet) se můžou udělat dost zásadní investice například do reklamy nebo do vývoje, protože v odhadech vidíte, jak se to vyplatí - potom můžete přijít o jak vydělané tak v podstatě investované peníze, které se měli dle revenue na ads. vrátit zpět. Tohle je hnus, ale bohužel jsme každý malý pán na takového giganta. Je vlastně dost smutné, že do teď nemá pořádnou konkurenci v tomto směru, protože je to asi jediná možnost - Ale tohle je opět na hodiny povídání.

  Skutečně jste to nezkoušel nějak řešit? Přes různé supporty, tel čísla, co jste našel atd...nikdo Vás nepřipojil k nikomu, který by to s Vámi chtěl řešit? Nebo na jistou "Saru" měl byste kontakt, abych se mohl zkusit doprosit?

  Děkuji

 11. Samosebou zkoušel, psal jsem Sáře, volal jsem jí. Říkala a psala to samé. Že se se mnou o tom nesmí bavit a ani neví, proč je to zablokované.

  Má investice byla cca 300K za reklamu. Vyhozené peníze z okna.... Tedy ne úplně, udělal jsem pár lidem pěkné obraty..... Kontakt na Sáru Vám zašlu v SZ.

 12. Citace Původně odeslal gostrider Zobrazit příspěvek
  Samosebou zkoušel, psal jsem Sáře, volal jsem jí. Říkala a psala to samé. Že se se mnou o tom nesmí bavit a ani neví, proč je to zablokované.

  Má investice byla cca 300K za reklamu. Vyhozené peníze z okna.... Tedy ne úplně, udělal jsem pár lidem pěkné obraty..... Kontakt na Sáru Vám zašlu v SZ.
  Když už tedy překousnete, což se teda dle mého nedá, že jste přišel o takové investice a výdělky, zkoušel jste i možnost, kdy jste potvrdil, že reklamu již nebudete nasazovat na web, který vadil? Máte možnost pokračovat na jiných webech či je už takové gesto vůbec nezajímá (pokud jste ho tedy zkoušel).

  Pokud s ads nechcete mít již nic společného, dokázal jste najít schopnou konkurenci, která má kvalití reklamy a kvalitní revenue?

  p.s: Mockrát děkuji za kontakt.

  Děkuji

 13. V tom účtě bylo 8 domén s návštěvností několik set tisíc až milionů UIP měsíčně. Zablokovali komplet vše a potom už dále Google nikdy nekomunikuje. Tak provize nějakých 33% byla asi málo, třeba nesplnili plán, tak museli peníze vydělat nějak jinak :-)

 14. Citace Původně odeslal gostrider Zobrazit příspěvek
  V tom účtě bylo 8 domén s návštěvností několik set tisíc až milionů UIP měsíčně. Zablokovali komplet vše a potom už dále Google nikdy nekomunikuje. Tak provize nějakých 33% byla asi málo, třeba nesplnili plán, tak museli peníze vydělat nějak jinak :-)
  Ach jo, jak smutné tohle jednání :/.

  A zvolil jste nějakou konkurenční službu, která se dá považovat za konkurenceschopnou?


Hostujeme u Server powered by TELE3