Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Affiliate System eSpoluprace.cz

 1. Vazeny damy a vazeni panove, dnesnim dnem jsme spustili nas vlastni affiliate system www.espoluprace.cz. Prvni kampani je affil na ipujcky.cz, coz je web pro nebankovni pujcky. Platime 45 Kc za vyplneny formular. V pristich 14 dnech pribudou jeste kampane na povinne ruceni, kreditni karty a hypoteky.

  Zalozil jsem tenhle thread abychom vam mohli davat vedet o novinkach na espoluprace.cz a abyste se rovnez mohli zde ptat pripadne davat sva doporuceni. Odpovidat vam bude Michal Hardyn, coz je sef naseho lead generation departmentu a ma na starosti i tento affiliate system. Vystupuje zde na webtrhu jako "Michal101".

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. tak to nemelo dlouheho trvani....uz mne zacinaji srat takovehle veci...clovek stravi dost casu vymenovanim vsech banneru a linku...

  Dobrý den,

  dovolte, abychom Vás informovali, že od zítřka (čtvrtka, 4.6.) 9:00h bude dočasně pozastaven provoz portálu iPůjčky.cz. Plánované opětovné spuštění je v červenci / srpnu. Z tohoto důvodu bude také pozastaven affiliate program pro nebankovní půjčky iPůjčky.cz.

  Velmi se Vám omlouváme za případné komplikace. Jde o nečekanou zprávu - portál iPůjčky.cz provozujeme téměř rok a jeho pozastavení nebylo rozhodně nijak plánováno.

 4. Škoda no. Ale už za ty půjčky zkouším náhradu.

 5. Citace Původně odeslal zakjan Zobrazit příspěvek
  Škoda no. Ale už za ty půjčky zkouším náhradu.
  Skvělé dobře, že to víme. A co si tím jako chtěl říct, jakou náhradu?

 6. Citace Původně odeslal Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
  Skvělé dobře, že to víme. A co si tím jako chtěl říct, jakou náhradu?
  Kdyžtak PM, nebudu to psát na podnos Googlu.

Hostujeme u Server powered by TELE3