Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Jaký redakční systém pro adult blog?

 1. Zdravím,

  chci se zeptat, jestli je tu někdo, kdo má zkušenosti s vedením webu zabývajícím se erotickými povídkami?

  Chtěl bych poradit, jaký zvolit redakční systém pro takový web? Představa o webu je taková, že by měl kromě povídek samotných obsahovat i fotky, ale především reklamy na jiné adult weby (live chaty, sexshopy, videa, atd.). K tomu se váže ještě další problematika, a sice, jakou zvolit formu reklamy na tyto weby, je nám jasné, že adsense nepřichází v úvahu.

  Jde nám v podstatě o to vytvořit blog, který by měl přitáhnout návštěvníky a nabídnout jim relevantní reklamu, z níž by se mohl generovat nějaký zisk pomocí afiiliate marketingu atd.

  Z free redakčních systémů se nám nejvíce líbí WIX, ovšem u něj bude nejspíš problém s reklamou a bannery, jestli jsem to pochopil dobře, tak free verze není pro reklamy přizpůsobená.

  Poradí někdo?

  Díky za odpověď.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jednoduše Wordpress + zakoupit vhodnou šablonu.

  Existuje miliarda pluginů téměř na cokoliv a v nejhorším se dá zaplatit plugin na míru, který bude za přijatelnou cenu.

  Osobně si myslím ale že zlatá doba těchto webů je už pryč.

 4. WordPress. Za hosting a doménu dáte pár korun ročně, navíc existuje hromada pluginů, co umí skoro vše. Co se týče šablony, buď koupíte, ale i free šablony jsou hezké.

 5. Vše bylo řečeno - rozhodně Wordpress, dodávám, že je to nejpoužívanější CMS (Content Management System) na světě, je zadarmo a pokud s tím budete hrát, tak i pluginy a šablony se dají najít ve vyhovující verzi na většinu věcí zdarma.

  S Wixem free budou samé problémy, pro normální účely je to nepoužitelné, zkoušel jsem, pokud tam chcete dosáhnout nějakého dobrého výsledku, tak si to zaplatíte.

Hostujeme u Server powered by TELE3