Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Autarna.cz - obsahuje přes 700 videotestů aut

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 08.08.2019 v 17:19  
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
(Zadejte 20 000 Kč nebo více)
Pro vaše pohodlí podporujeme automatické příhozy.
Zadejte 20 000 Kč nebo více.

nebo
Cena kup teď:
Historie příhozů: Zatím žádný příhoz. Buďte první!
Počet sledujících: 4

Doména
autarna.cz

Typ webu
Magazín

Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
1 500

Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
200

Téma
Auto-moto

 1. Prodám web autarna.cz, který obsahuje aktuálně přes 700 příspěvků (videí s testy aut). Jednotlivé testy jsou rozdělené podle značek, dále je možné je různě třídit podle štítků. Videa se sami na web nahrávají z vybraných kanálů na YouTube.

  Základní údaje o webu
  - systém na pozadí: Wordpress
  - webhosting + doména: Wedos (zaplaceno do ledna 2020)
  - měsíční návštěvnost: cca 1.500 měsíčně
  - počet zobrazení v Google: cca 14.000 měsíčně
  - počet prokliků v Google: cca 1.000 měsíčně
  - zisk z reklamy a článků: 50-200 Kč měsíčně

  Jak web funguje
  Na webu je nainstalován Wordpress s pluginem, který umí po vložení odkazu na video z YouTube udělat videopříspěvek i včetně náhledu a možnosti přehrávání přímo v příspěvku. Vkládání nových videí je tedy poměrně rychlé a jednoduché.

  Automatizované vkládání nových příspěvků
  Vkládání nových příspěvků jsem maximálně automatizoval, takže je s celým webem poměrně málo práce. Funguje to tak, že na serveru IFTTT jsem si vytvořil "robota", který sám sleduje vybrané kanály na YouTube a pokud se na nich objeví nové video, hned ho uloží jako koncept do WordPressu. Já už pak jen k videu přiřadím ručně kategorii a štítky a je hotovo.

  Po zveřejnění nového videa se mě ještě příspěvek automaticky nasdíllí na FB stránku. Taky je to přes IFTTT, který je jednoduchý na ovládání a zvládne s ním pracovat každý.

  Proč web prodávám
  Web jsem spustil v lednu 2019, jako fanoušek aut jsem si myslel, jak tam budu psát texty, dávat videa a jak udělám největší videostránku s testy aut v ČR a SK. Bohužel mám tolik práce, že nemám čas se o to starat. Jednou za týden nebo dva se přihlásím do administrace a všechny videa, která se mě automaticky stáhly z YouTube rychle zařadím do kategorii a zveřejním.

  Jak web vydělává
  Zatím tam mám jen reklamu přes Google AdSence a na serveru Stovkomat jsem nabízel možnost vložení PR článku (který se již několikrát i prodal). Myslím si, že web má poměrně velký potenciál a při aktivním přístupu by se dali sehnat i inzerenti napřímo (prodejci aut, autobazary, autodoplňky, pneumatiky, apod.)

  Co dostanete k prodeji
  K prodeji dostanete daňový doklad s možností odpočtu DPH = nabízená cena je proto bez DPH 21%.. Dále získáte zaplacený webhosting do ledna 2020. A moji podporu v případě, že byste si s něčím nevěděli rady a potřebovali poradit ;-)

Hostujeme u Server powered by TELE3