Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Jak řešíte účtování u Zásilkovny?

 1. Ahoj všem.

  Do teď jsem na eshopu řešil pouze jednoho dopravce (ČP). Jednou za měsíc faktura za služby, každá dobírka samostatně na účet, vše se automaticky jednoduše spárovalo a bylo hotovo.

  Teď, po nasazení Zásilkovny koukám, jak to mají oni. Fakturu za služby vystavují jednou týdně, vybrané dobírky posílají dohromady v jedné platbě jednou denně a ještě navíc si cenu za služby strhávají sami z vybraných dobírek. To mi přijde docela opruz. V administraci je možné stáhnout vyúčtování, ale nikde nevidím, že by to šlo stáhnout i přes api.

  Ani pořádně nevím, na co se zeptat. Jde mi o to, jak to řešíte Vy. Třeba je nějaký jednoduchý způsob, který mě nenapadá nebo nějaká vychytávka, jak se v tomto jednoduše vyznat a pokud možno to zautomatizovat..

  Díky.

  Martin

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dobierky nam chodia jednotlivo na učet. Treba sa s nimi dohodnuť. Z jednotlivych dobierok nestrhavaju cenu služby,ale mame zvlašť vystavenú fakturu.

 4. Citace Původně odeslal Menyhart Zobrazit příspěvek
  Dobierky nam chodia jednotlivo na učet. Treba sa s nimi dohodnuť. Z jednotlivych dobierok nestrhavaju cenu služby,ale mame zvlašť vystavenú fakturu.
  Aha, tak to jim jdu napsat.

 5. jak to dopadlo? :-)

 6. Citace Původně odeslal cocotte Zobrazit příspěvek
  jak to dopadlo? :-)
  Nic moc. Zrovna psali, že jediné co pro mně mohou udělat, že nebudu za služby platit zápočtem, ale normálně zaplatím fakturu ručně. Takže mi stále zůstává největší opruz, posílání všech dobírek za den v jedné platbě.

  Jak to máte další lidi? To děláte ručně.
  Takhle bych musel každý týden stáhnout fakturu v elektronickém formátu, to se naimportuje do eshopu, tam se bude nejdřív muset spočítat, jestli přišly všechny platby(dobírky za každý den) k té faktuře a pak jednotlivé dobírky přiřadit k objednávkám.

 7. Zvedni telefon ať ti předaj k němu tvojí obchodačku. samozřejmě, že umí zasílat každou dobírku zvlášť. Jen to musíš protlačit ke správné osobě :)

 8. potvrzuji, kdysi jsme napsali na fakturaci a bez problemu zmenili. jednou tydne fa na zaplaceni sluzeb a prubezne chodi na ucet vybrane dobirky, vs je cislo objednavky.

Hostujeme u Server powered by TELE3