Více informací

Hledá se projektový/á manažer/ka

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici projektový/á manažer/ka společnosti INVESTER GROUP HOLDING s.r.o., která se zaměřuje na realizaci startupů, a zajímavých projektů.
Budete mít možnost se podílet na vývoji celé skupiny INVESTER, a projektů, které společnost realizuje. Získáte nové zkušenosti z prostředí startupu.
Náplň činnosti
  • Vedení agendy, organizování schůzek.
  • Pomoc s řízením nově zainvestovaných projektů.
  • Příprava prezentací.
  • Pomoc s řízením projektů.
  • Vyřizování korespondence, odpovědi na dopisy.
  • Zápisy ze schůzek vedení.
  • Vyřizování tel. hovorů.
  • Příprava podkladů na jednání.
  • Předávání vzkazů od podřízených, komunikace s týmem.
  • Monitoring emailů a upozornění na věci, které hoří.
Požadavky
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou. Vše naučíme a vysvětlíme.
  • Výborné komunikační schopnosti.
  • Ovládání MS Office na výborné úrovni.
  • Analytické schopnosti.
  • Samostatnost a spolehlivost.
  • Ukončené SŠ s maturitou (ideálně ekonomický směr)
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (není podmínkou).
Uvítáme
  • Zkušenosti z ekonomického směru.
  • Zkušenosti se zakládáním firem.
  • Znalost z obchodního práva.
  • Vlastní zkušenosti z podnikání.
Nabízíme
  • Různorodou práci s možností kariérního růstu a vzdělávání se.
  • Možnost pracovat Home Office.
  • Krásné prostředí v centru Prahy 1.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Práci na IČO, Part-time, Full Time.
Pracovní doba 9:00 - 17:00
V případě zájmu nám zasílejte svůj strukturovaný životopis v češtině s fotografií a krátkým popisem Vás jako osoby na e-mail: lukas@invester.cz.
2 zobrazení
ikona hodnoceni
3 hodnocení
členem od 21. 8. 2018
Neověřen
ikona hodnoceni
od Vladimír Pilný (62 hodnocení)
5. 1. 2021
ikona hodnoceni
od David Petricek (32 hodnocení)
19. 10. 2018
ikona hodnoceni
od Martin Horák (2 hodnocení)
18. 10. 2018

Rychlá domluva všeho co bylo potřeba, bezproblémová komunikace a platba do druhého dne. Přesně tak by to mělo vypadat vždy 🙂

Další poptávky Více