Prodej módní značky DANNYS clothing
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 34 z 34

Podvodníci z číny

  1. Ještě jednu zkušenost přidám ,která se mě stala v loňském roce .Napsal mě čínský výrobce,že si zákazník z Polska neodebral zboží a že mě ho fakt nechá za dobré peníze o 40% levněji než ho jinak prodávají.Ale zboží měl již vyrobeno ,takže jsem musel vzít co bylo ,ale to nebyl zase až takový problém.Menší problém ,že toho je velké množství na HQ kontejner,ale zase jsem si říkal tady za ty prachy smetu konkurenci a rozprodám to jak víno.Domluva byla klasicka 30% předem depozit a doplatek až bude zboží na moři.OK zaslal jsem zálohu a čekam ,zboží připravil a napsal si že chce doplatek než to odešlou.Že je to pro ně moc rizikové ,kdybych to neuhradil.No začal několika měsíční koloběh dopisování neodepisování nezvedání telefonů ,potom přišel s tím ,že mě nedovolí mojí shipping company ,ale dopravu musím zajistit přes jejich partnera...To si řikám ,že to se snad zbláznili ,to je jak vyhodit miliony z okna a zboží nikdy neuvidím.To trvalo asi 5 měsíců,pak začal s tím ,že jim to překáží v továrně a že jestli se to neodešle tak mě budou počítat skladné.Nakonec ustoupil s tím dopravcem ,ale peníze chtěl před odesláním.Ono toto se často děje když firma se dostane do finančních potíží a před insolvencí se ještě snaží vytáhnout z obchodních partnerů co nejvíce peněz...No ve finále jsem ty prachy zaslal ,byla to taková sázka na sudou v ruletě a v hloubi duši jsem ty prachy už skoro odepsal.No naštěstí všechno dopadlo dobře,zboží přijelo...ale mám o další životní zkušenost a pár šedých vlasů navíc:-)

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. No tohle právě snažím se najít na socialních sítích člověka, co to zkontroluje. Studentů je velké množství, kteří si chtějí přivydělat... Kolikrát mě posílali fotky stažené z netu. Dokud nedostanu fotky na mail s exifem nedám pokoj. Když lidi nejsou schopni píchnout mobil na notebook a odeslat emailem fotku, tak to jinač nemá smysl jednat...

  4. Víte, že exif jde upravovat?

  5. No vím, ale já jim neříkám že já vím. Takže oni nevědí že by fusovat exif. Na takovýhle promakany podvodníky jsem nenarazil.
    Edit://
    Jo Photoshop certifikáty jsou na denním pořádku, ale dělají to většinou špatně nehovořím o tom, že to prověřit je otázka pár minut.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3