Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 33 z 33

Jak přitáhnout víc lidí do hospody?

 1. Ubytovna s námi nemá nic společného, má vchod z druhé strany a dělí nás od ní i jedno poschodí soukromých bytů. Ani nevím, kdo tam bydlí, pochybuji, že chodí k nám. Vím jen, že má velice omezenou kapacitu. Kromě toho nechci zaplnit podnik za každou cenu, proto ne každému nalijeme. Asi si myslíte, že si hosty nemůžu moc vybírat, ale to vám vyvrátím. Přeze všechny mé výhrady a má přání nejsem zoufalec, rozvážíme denně okolo 400 obědů a hospoda je v době oběda plná, v podstatě máme ve 14.00 "vyděláno", ale trápí mě nevyužité večery a víkendy. Chci zlepšit, co se dá, aby se lidem u nás líbilo v kteroukoli dobu, ta hospoda si to zaslouží. Mimochodem- zavíračka je pouze orientační, pokud někdo přijde na pivo po šichtě, nevadí mi zavřít později a pokud je větší společnost... nejednou jsem šla domů ráno...mě to totiž baví a mám tu práci moc ráda. Díky a hezký večer, Petra.
  Neberu tě v žádném případě za zoufalce, ale ted na druhou stranu já mít ve 14 h vyděláno, tak klidně ty večery a víkendy oželím, případně jenom akce o víkendech. Ono se na dálku bez znalosti okolí docela špatně řeší co s tím. Pokud se dívám na mapu jsou tam nějaké bytovky a rodinné domky, což by neměl být problém ti to zaplnit, takže třeba v obyvatelstvu to není. Co jiné restaurace mají plno?
  Na druhou stranu webovými stránkami bych se třeba ani až tak nezabýval, Slaný zase není tak velký aby někdo hledal restauraci na webu a šeptanda bude určitě účinnější a určitě nemá smyl tahat někoho z dálnice či výletníky na oběd. Prostě chce to zjistit kdo má o co zájem. Máme taky jednu v minulosti problémovou restauraci a to tak, že nám ji obec nechala za nájem 1 kč aby se to udrželo v provozu a dnes docela šlape, že město začíná uvažovat o normálním nájmu. Tam byl problém že předchozí nájemci se orientovali na klientelu +15-40, takže disko a moderní kraviny, ale mladí nemají zájem chodit někam , kde ve stejném objektu je policie a dále si vůbec nevšimli, že to sídliště kolem zestárlo a je spíše +60. Takže tomu se uzpůsobil jídelníček, zavedly akce typu kvízy co víte o Sovětském svazu, hody, taneční pro seniory a dechovka, případně se hrají 60-80 léta a jde to. Bohužel nám ale taky návštěvníci umírají, takže za 10 let budeme řešit stejný problém, ale to už mi asi bude jedno, snad už budu v důchodu.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Hlavně nevymýšlet žádné blbiny ohledně jídla a pití. Mít jednoduchou nabídku, ale všechno eňo ňůňo.

  Nebojte se dát něco ochutnat.

  Rozdávejte slaný zob, lidi pak víc vypijou.

  Příjemná obsluha a čistota musí být vždy samozřejmostí.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3