Rád bych Vám nabídl možnosti spolupráce a reklamy na foodblogu Kuchti.me s chutí a humorem
  • Návštěvnost se pohybuje okolo 1500 čtenářů denně, průměrný čas na webu 12 minut a 25 vteřin. 85% návštěvnosti je z vyhledávání. (zdroj GA)
  • Aktuálně nasazené SKLIK reklamy mají stabilně přes 50 000 impresí za měsíc.
  • Výkyvy v návštěvnosti dělají emailingy rozesílané vždy s vydáním nového receptu (1x týdně) na aktivní databázi k dnešnímu dni (červen 2019) 6700+ odběratelů (přibývá cca 40-50 nových týdně). 25% lidí emaily otevírá a lehce přes 10% lidí kliká (vždy záleží dle konkrétního receptu. V předmětu je vždy název receptu + případně stručně nakousnutá akce partnera/inzerenta)

75% návštěvnosti jsou ženy, více jak 60% návštěvníků je ve věku 18-44 let (30% 25-34 let)

Nabízíme:
  1. Bannerovou reklamu nebo branding pozadí (pozice - viz jakýkoli recept na webu receptypanicuby.cz, cena za 300x600 v bočním sloupci 2500 Kč / měsíc = cca 50 000 zobrazení -> 50Kč CPT cena) - Uvedená cena platí pouze při objednání do 13.7., heslo "webtrh"!! Následně bude CPT opět za 100 Kč.
  2. Recenze produktů (cokoli, na čem se shodneme a bude tématicky dávat smysl)
  3. Sponzorovaný recept/recepty (například farma pěstující králíky zasponzoruje recept na králíka, v rámci sponzoringu receptu je daná firma vidět i v mailingu, můžeme se domluvit i na videoreceptu)
  4. Soutěž pro návštěvníky blogu/odběratele emailů
  5. Rozeslání kuponu/slevy spolu s receptem všem emailovým odběratelům
  6. Textová reklama/doporučení s odkazem a logem/malým obrázkem produktu v části pod ingrediencemi (nejsledovanější místo blogu) nebo v části pod receptem (ještě nad komentáři) - vždy celoplošně ve všech receptech, případně lze umístit pouze do vybrané kategorie (například reklama na troubu pouze u receptů v kategorii, kde se používá trouba)
  7. Umístění reklamního okénka (nofollow) do jakéhokoli staršího receptu (pouze u receptů starších než 3 měsíce)

Pokud Vás napadne ještě něco, nebráníme se v zásadě ničemu, co dává smysl pro obě strany a i to bude nějakým způsobem zajímavé pro čtenáře :-)

Ceny - dle konkrétní vybrané varianty, délky spolupráce, ceny testovaného produktu...

V případě zájmu o spolupráci prosím o email na tomas@h2omedia.cz nebo PM zde na webtrhu.
Děkuji a těším se co společně vymyslíme
Tomáš Mähring