Nabízím k prodeji eshop TopHračkářství.cz s širokou nabídkou tradičních dřevěných hraček od českého výrobce.Eshop funguje jako dropshipping. Momentálně je v nabídce kolem 330 produktů.
Zjednodušeně řečeno - přijde Vám objednávka, vy objednáte u dodavatele, ten vše za Vás odešle (včetně faktury s Vaším logem, EET apod.), Vy si pak necháte jen vyplatit provizi z prodeje. Ta se pohybuje od 15% do 35% z ceny zboží. Čím více se Vám daří prodej, tím lepší marže dostanete. Na Vás je zajistit si propagaci zboží a přivést zákazníky na Váš eshop.

Eshop jsem zakoupila zde na webtrhu jako úplně nový, ale vůbec se mu nevěnuji. I přesto se pár objednávek uskutečnilo. Bez jakékoliv marketingové podpory přichází na web průměrně 65 unikátních návštěvníků za měsíc (rok 2019). Je třeba zapracovat na SEO a dostat se na vyšší pozice v organickém vyhledávání.

Technické řešení:

Eshop je postaven na Wordpressu s Woocommerce. Zboží je importováno pomocí pluginu WP All Import (jehož hodnota je cca 3000). Pomocí tohoto pluginu můžete jednoduše rozšířit nebo změnit nabídku produktů. Na dropshippingu jsou momentálně v nabídce 4 různá hračkářství.

Import 2x denně automaticky aktualizuje skladovost zboží. V případě, že upravíte popisky či ceny, tak Vám je nepřepíše.

Eshop je propojen s hodnocením na Heurece. Po uskutečnění objednávky dostane zákazník automaticky email, který jej vyzve k hodnocení.

Eshop je propojen také s givt.cz, a tak Vaši zákazníci mohou přispět na některou z neziskovek.


Prodej zahrnuje:

• Eshop TopHračkářství.cz

• Doménu TopHrackarstvi.cz

• Grafické podklady k webu

• Zajištění převodu webu i domény

• Facebookovou stránku s cca 70ti sledujícími


Pro převod si musíte založit účet u Wedosu. Jakmile dorazí Vaše platba, tak Vám hosting i doménu převedu na Váš účet. Vše proběhne během pár minut a Vy můžete rozjet Vaše podnikání.