Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Wordpress webové stránky a Prestashop eshopy od 5000 Kč bez DPH

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 25.08.2019 v 13:12  
Počet sledujících: 0
 1. Pěkný den,

  Uděláme Vám jednoduchý responsivní eshop postavený na OpenSource platformě Prestashop a to od 5000 Kč bez DPH.
  Součástí nabídky je úprava šablony vzhledu s rozsahem od 5 hodin práce programátora. Nabízíme také možnost vytvořit vlastní specifické úpravy plugin a šablon. Eshop Vám nainstalujeme na náš server a poskytneme Vám hosting na jeden rok zdarma, každý další rok je zpoplatněn poplatkem od 200 Kč bez DPH v závislosti na náročnosti klienta (data a databáze).

  Dále je možné vytvořit vlastní design, což je účtováno dle hodinové sazby grafika a kodéra.

  Pomůžeme Vám s nastavením instalací a rozjetím eshopu. Napojíme Váš nový eshop na Heureku, Google Shopping a Zboží.cz. Zprovozníme platební bránu a uvedeme eshop k životu.

  ---------------------------------------------------------------------------------

  Vytvoříme Vám jednoduché i složitější stránky v CMS WordPress, děláme šablony i pluginy, takže se nebráníme ani složitějším úpravám. Mame zkušenosti s WooCommerce jako nádstavbou na eshop. Podpora více doprav, měn, platební brána a nastavení.

  To vše od 5000 Kč bez DPH, přivedeme Vaše stránky k životu, pomůžeme Vám s propagací, PPC reklamou, SEO a podobně. Pomůžeme Vám buď vybrat vhodnou šablonu nebo Vám uděláme šablonu na míru, Vaše požadavky jsou naše výzva a rádi se jí s chutí újmeme.

  Reference na pluginy do .Wordpressu

  WordPress › Profiles » jurajpuchky

  Juraj
  736786626
  info@baba.bj
  https://www.baba.bj
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: logo.png Zobrazení: 22 Velikost: 12,0 KB  
  Přiložené soubory

Hostujeme u Server powered by TELE3