IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Jaké krabicové řešení vybrat?

 1. Zdravím, aktuálně se potýkám s dilematem, zda zůstat a dokončit shop na woocommerce (jsem naprostý laik a vše dělám svépomocí, trvá to dlouho, nejsem si jistý kvalitou a výsledkem) nebo zvolit nějaké krabicové řešení. Pokud zůstanu a pokusím se dotáhnout shop na woocommerce, bude to znamenat ještě dost investic do doplňků a dalších služeb (fakturace apod) nebo do někoho kdo by to dodělal.

  Zvažuji, že bych to nyní zastavil a přesunul se někam do krabice a s tímto si postupně hrál a časem se k tomu vrátil, až bude hotové..nesmysl nebo správná cesta? Potřebuji, aby shop už prodával. Nicméně pokud krabice tak jaká? Nabízí se shoptet logicky, ale pokud budu chtít mít přehled o skladu, varianty produktů, fakturaci, platbu kartou a podobné "základní věci tak mi to pro začátek přijde hodně drahá varianta. Nicméně šablonu bych si vybral. Dále jsem se díval na Fastcentrik, za poměrně slušnou cenu velký balík funkcí, které potřebuji a netřeba nic navíc zatím..nějaké další řešení? Webareal, eshop.rychle? Co by jste doporučili a proč?

  Aktuálně mám cca 100 produktů, platba kartou lze až později, chci automatické faktury, přehled o skladových zásobách, věrnostní systém (aspoň nějak). Další info dyžtak doplním. Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jdi do krabice.
  Ten čas co jsi věnoval vytvoření eshopu jsi mohl věnovat rozvoji podnikání/produktů/marketingu a mělo by to pro tebe x-krát větší efekt :)

  Určitě neuděláš chybu s shoptetem
  Naposledy upravil marapech : 27.05.2019 v 08:52

 4. Jděte do shoptetu a máte klid. Časem můžete cokoliv změnit.

 5. Anebo přidám druhý názor - jako uživatel WooCommerce ;-) - spusť verzi co máš, určitě ze začátku nebudeš fakturovat automaticky v eshopu destíky objednávek denně, nikdy nebudeš mít vše hotové, atd. ...
  ALE, jakmile jednou spustíš eshop třeba na Shoptetu, určitě nebudeš mít morál si to paralelně ještě jednou dělat sám, a pak to migrovat...
  Budeš se věnovat buinessu a budeš rád, že jsi rád.

  Záleží na tvém rozpočtu, tvých zkušenostech, a tvém rozhodnutí, jestli chceš mít eshop naprosto ve své správě (s možností cokoli přizpůsobit) anebo se upíšeš nějakému poskytovateli eshop řešení.

 6. Sám jsem se pokoušel nový projekt dát na prestashop. Sice jsem se něco málo naučil, ale to je fakt porod tyhle systémy. Na shoptetu nám běží jeden projekt a naprostá spokojenost. Shoptet má navíc poměrně levnou verzi 340 Kč, kde najdeš vše, co do začátku potřebuješ. K tomu pronajmeš sklady a časem nějaký další doplněk podle tvého zaměření.

Hostujeme u Server powered by TELE3