Prodám výdělečný web ZelenyTiket.cz 1.2Mil/rok
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Vyroba plastu na miru

 1. Dobrý večer, zná někdo někoho kdo by byl schopny nám vyrobit měsíčně určité množství plastových trychtýřků 500-1000ks ze začátku?

  V podstatě se jedná o normální trychtýře"jakoby na pití" s tímže mají trochu atypcké stěny.

  Děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal Deniss86 Zobrazit příspěvek
  Dobrý večer, zná někdo někoho kdo by byl schopny nám vyrobit měsíčně určité množství plastových trychtýřků 500-1000ks ze začátku?

  V podstatě se jedná o normální trychtýře"jakoby na pití" s tímže mají trochu atypcké stěny.

  Děkuji
  nařežu ti to z pet láhví, kam ti to mám poslat?

 4. Hodně dlouhou dobu jsem tento problém s malým množství kusů řešil a výsledek je tento:

  Pro 3D už je to hodně, počítám že trychtýř bude mít i nějakou velikost, takže na cenu konkurence, která má výlisky, se nedostanete ani vzdáleně, cenově budete nekonkurenční (pokud se nejedná o výrobek, který jinde zákazníci neseženou nebo je součástí dražšího výrobku).
  Na formu je to naopak málo, dutinka do univerzálního rámu (= forma) Vás vyjde alespoň na 50 000 - 100 000 Kč, budou chtít nějaké odběry, dejme tomu alespoň 5000-10000 ks, někteří OSVČ jsou schopní dodat i menší množství, ale to se Vám projeví do ceny. Trychtýř o velikosti cca 10 cm na výšku by Vás mohl vyjít na 30 Kč / ks (to odhaduji na základě toho co jsme nechali vyrábět my a jaké byly ceny, takže to berte s rezervou).
  Relativně levná výroba plastů ve větším je přes vákuové tváření, ale jste výrazně omezen tím co můžete vyrobit, dělá se v podstatě otisk, takže žádné vnitřní stěny, všechy stěny musí mít sklon atd., viz.: https://www.youtube.com/watch?v=5bYtPQjRFkk Investoval byste například jenom 20 000 - 30 000 Kč a mohl byste vyrábět (i méně, pouze musíte dodat co budou "kopírovat", lze jim dodat vzor vyrobený v 3D).
  Co se mi osvědčilo pro tak malé množství nejvíc, tak upravit výrobek tak, aby byl možný vyrobit ohýbáním, řezáním a spojováním plexi. V podstatě Vám tedy každý kus vyrobí někdo manuálně. Při množství 1000 Ks ale už si nastaví ruční stroje a udělá si nějaké vzory, takže mu to půjde rychle a cena bude nižší. Vstupní náklady nejsou žádné. Podařilo se mi takto vyřešit jeden výrobek, který by měl vstupní náklady na formu 70 000 - 100 000 a muselo by se vyrobit alespoň 10 000 ks. Dostal jsem se až téměř na cenu výlisku, neměl jsem vstupní náklady, takže jsem nechal vyrobit pouze 1000 ks, mohl jsem si ověřit prodejnost a až poté jsme nakoupili formu.

  Ještě doplním, že tady odpověď nezískáte, viz. příspěvek výše, většina lidí zde ani nepodniká. Můžete zkusit napsat na forum.strojirenstvi.cz, tam získáte nejrelevatnější odpověď (pokud odpoví :-))

 5. užovatel1: "V podstatě se jedná o normální trychtýře"jakoby na pití" s tímže mají trochu atypcké stěny."

  no hlavně na takové zadání se nic jiného poradit nedá a každý kdo v tom podniká tak na takovou poptávku ani reagovat nebude

Hostujeme u Server powered by TELE3