PlaCla.cz: Poslední šance na 2000 Kč bonusu před sezónou, garantuji nejnižší ceny článků
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Jaká je nejlepší volba řazení produktů na homepage?

 1. Zdravím, jaká je nejlepší volba řazení produktů na homepage? Asi to nebude náhodně vybraný produkt, že? Pokud tam bude nejprodávanější, tak tam zase budou viset stále ty stejné produkty, které ovšem nemusí sedět každému, ale na prodejnost asi lepší než úplná náhoda. Zvolili byste nejprodávanější, nebo nějakou kombinaci toho, co konkrétní člověk nakupuje + proklikává s nejprodávanějšími produkty ostatních?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Docela logicky tam patří to, co chceš zrovna nejvíc prodávat. Ať už k tomu máš důvod jakejkoliv. Např. to co nejvíce vydělá, potřebuješ se toho zbavit,...

 4. No, já se moc zbavovat ničeho nepotřebuji. Takže byste to doporučoval brát primárně podle přínosu, čemuž odpovídá prodejnost, cena, marže. Ok, ale zajímalo by mě, zda má někdo oměřené, že je lepší to brát takto obecně a počítat s celou návštěvností a nebo lze dosáhnout lepšího výsledku podstrkáváním zboží, které konkrétního člověka zaujalo. Pak by se to dalo udělat buď

  1) zamíchat pořadím a ty produkty s nějakým zaujetím cpát výše
  2) udělat tam 2 panely, jeden s produkty, které by mohly zajímat konkrétního člověka a druhý s produkty které vycházejí nejlépe bez toho, aniž bych řešil konkrétního návštěvníka.

  Máte to někdo oměřené?

 5. Nejvhodnější je na HP umístit ty produkty, které budou generovat největší obrat (popř. absolutní marži, pokud je možné měřit).
  Toho lze obecně nejlépe docílit uvedením kvalitně (!) personalizovaně sestavené nabídky produktů, která zohledňuje řadu parametrů (podrobně zde nerozepisuji). Cokoli jiného způsobí s vysokou pravděpodobností pouze horší výsledek.

 6. O jaký web se konkrétně jedná? Faktorů "co dát na HP" je hodně.

Hostujeme u Server powered by TELE3