Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Přepravci a pokuty za tubusy

 1. Přepravci neradi vidí tubusy a pokutují nás za to. Tubusy bohužel používáme hodně a nezměníme to (jedná se o originální obaly od výrobce). Nevíte o nějaké násadě, která by se nasunula na tubus a ten by se přestal kutálet? Něco jako hranatý prstenec...

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. nástavec při současné aroganci přepravců nic asi nevyřeší, jelikož je požadován tvar kvádru. Takže použij krabice na tubusy ty jsou běžně dostupné akorát jsou trošku dražší. Případně nakup lepenku a sešívač a vlastní tvořivost, není problém to naohýbat přes hranu stolu.

 4. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  nástavec při současné aroganci přepravců nic asi nevyřeší, jelikož je požadován tvar kvádru. Takže použij krabice na tubusy ty jsou běžně dostupné akorát jsou trošku dražší. Případně nakup lepenku a sešívač a vlastní tvořivost, není problém to naohýbat přes hranu stolu.
  Probírali jsme to s obchodním zástupcem, ten má na starost jestli nám udělí pokutu, a s navrhovaným řešením souhlasil. Do vlastní "tvorby" se pouštět nechceme, protože toho potřebujeme hodně a chceme ať to 100% funguje (vlastní řešení zohýbané přes hranu nebude). Před zasláním poptávky nějaké kartonážce jsem se chtěl zeptat zde zda někdo něco podobného neviděl.

 5. třeba zde https://www.google.com/search?q=krab...Jlb7MQqW-d9uM:

  Kolik toho máš a jaké rozměry? Někdy jdou použít krabice z něčeho jiného. Jinak vlastní řešení není problém 5x to uhneš přes hranu a sešiješ, kdysi jsme to dělali běžně a ani jsme to tam nedávali v tubusu, ale nebylo toho zase tak moc. Dnes tak balíme základní skluzavky pro děti co chodí volně ložené a další zboží, ale chce to jistou zručnost. Spíše jestli nejde o to, že nemáš třeba pro poštu požadovaný minimální rozměr. Na obchodáka nehled ten ti řekne co chceš slyšet a když bude problém tak půjde od toho, stačí jedna stížnost z provozu.

 6. Tyto krabice máme na skladě, ale nemůžeme navýšit cenu jedné zásilky o 25 Kč bez DPH, u tisíce zásilek to máme hned náklady 25000 Kč bez DPH navíc.
  Vidím to tedy na oslovení kartonážky.

 7. A koľko vás stojí tubus ak 25,- za krabicu je veľa?

  Aha, asi výrobca to balí do tubusu.

 8. Jaky rozmer potrebujete?

 9. Citace Původně odeslal PetrBoril Zobrazit příspěvek
  Jaky rozmer potrebujete?
  Průměr tubus je 80 mm, rozměry jsou od 40 cm do 130 cm.

Hostujeme u Server powered by TELE3