Dobrý den,
hledám někoho, kdo by byl ochoten překládat povětšinou krátké české věty (převážně dialogy) do angličtiny.

Aby bylo hned na začátku jasno, o co se jedná:

Projekt: PC hra pro DOSPĚLÉ - jde o hru se sexuální tematikou, nechci se dohadovat s někým, kdo proti tomu má výhrady, pokud se Vám to tedy nelíbí, tak jednoduše nepište. DĚKUJI

Koho hledám: hledám někoho, kdo umí nejen překládat, ale také je pro něj dané téma zajímavé. Nechci abyste pracovali na něčem, co Vás nebaví.

Úroveň angličtiny: nejde o žádnou odbornou angličtinu. Naopak překlad by měl být takový, aby mu rozuměli i lidé, kteří nemají angličtinu jako první jazyk.

Forma spolupráce: v textovém editoru Vám pošlu text a vy ho ve stejné formě pošlete přeložený zpět. Není na tom nic těžkého.

Finance: finanční odměna může být na začátku nějaká symbolická částka. Hra je ve fázi vývoje a plánuji ji zveřejnit v časovém horizontu 3 měsíců. Za 3-4 měsíce tedy bude jasné, zda bude hra úspěšná.

Budoucí plán: momentálně jde o to, že se musí vytvořit demo, které se lidem nabídne. Již mám připravenou grafiku, gameplay atd. jediné co chybí a mě to extrémně zdržuje je právě překlad do angličtiny. Po uveřejnění dema by hra vycházela pravidelně každý měsíc (pokud o ni bude zájem) s tím, že v tomto období už bych Vám samozřejmě platil (na částce se dohodneme).

Proč by Vás to mělo zajímat: pokud bude o hru zájem, budete mít jistý zdroj příjmů v řádu let. Je to možnost naskočit do připraveného projektu a podílet se na něm od začátku.

Něco navíc: v budoucnu bych rád vytvářel i jiné hry, takže potenciál tu je obrovský i pro Vás jako možného překladatele.

Chci vytvořit tým!!

V případě dotazů a zájmu mi prosím napište mail

klipycesky@gmail.com