Dobrý den,

portál Slevime.cz už byl jednou zde na Webtrhu inzerován, ale bohužel se následně nepodařilo s kupujícím spojit a prodej, proto nebyl uskutečněn.

Nabízím tedy znovu k prodeji Affilate slevový portál Slevime.cz, který nikdy nebyl oficiálně spuštěný, protože nemáme čas ani lidi, kteří by se o to starali. Doména byla zaregistrována v roce 2010. Před několika lety jsme tam vedli vlastní slevový portál. Poté jsme udělali úplně nový systém + web, ale dostali jsme se do fáze, kdy se věnujeme jiným projektům a rádi bychom to přenechali někomu jinému. Od spuštění nového webu jsme ho nikde nepropagovali a nedělali žádný marketing. Několik konverzí proběhlo, přibližně za 200,-Kč. Návštěvnost je tedy velmi malá viz odkaz - https://pasteboard.co/I9jM4r1.png

Desing i systém byl vytvořen na míru. Web je naprogramovaný v PHP 7.1 - frameworku Nette / MySQL.

Všechny slevy se importují automaticky každý den. Aktuálně napojeno na 5 Affilate portálů, přibližně 9 000 slev. Připraveno celkem 7 Affilate partnerů, ale je potřeba se u zbylých dvou zaregistrovat.
(Dostanete se přes 10 000 slev).

Web obsahuje administraci:
Filtrace všech aktuálních slev - úprava titulků, datumů, zobrazení počtu prokliků na danou slevu
Správu článků k blogu
Správů kategorií k blogu

V patičce webu je newsletter - připojený na Mailchimp.

K projektu emailová schránka cokoliv@slevime.cz na Zoho mail.

Doporučuji projít celý web. V případě jakýchkoliv dotazů mě můžete kontaktovat.

Lze prodat pouze systém, bez domény - mimo aukci.
Možnost spolupráce na projektu (údržba, vylepšení) i po prodeji portálu.

Portál nebyl nikdy spuštěn ani propagován, vše je připraveno k spuštění a muže to začít generovat pěkný zisk, přeji hezkou aukci.

----

Součástí prodeje není hosting, kupec si zařidí vlastní (s možnosti spouštění cronu, kvůli stahování slev), případně je možné nechat na našem serveru za nějaký roční poplatek (k našemu hostingu Google Pagespeed, SSL certifikát, atd.)