Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Velkoobchody a výrobci

  1. Dobrý den ze sestrou chceme rozjet E-Shop s prodejem hraček a dětského sortimentu (rozsáhlým výberem) něco o této živnosti jsme si už zjistili a jsme rozhoduti jít dále. Chceme se zeptat jak jste hledali velkoobchody například v polsku či v Německu. Případně co by jste k této živnosti poradili a v čem si dát pozor. Předem děkuji za vaši odpoved.

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Nějak nerozumím, když máte problém najít velkoobchody co si myslíte, že vám polské nebo německé velkoobchody přinesou za výhodu. Jinak stačí samozřejmě použít google a pak jim napsat. A úplně nejlepší je navštívit veletrh v Norimberku a nebo Kielce. Pokud chcete něco poradit, tak jediná rada je vykašlete se na to. Začínat dnes v tomto sortimentu s marží v jednotkách procent aby jste alespoň něco prodali nevydělá ani na cigarety, tedy pokud nemáte na rozjezd nějaký milion. Jinak až skutečně postoupíte někde dále a zjistíte si ceny v českých velkoobchodech, tak začněte přemýšlet nad tím, proč všichni prodávají 10-20% pod cenou co nabídli vám.

  4. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
    Jinak až skutečně postoupíte někde dále a zjistíte si ceny v českých velkoobchodech, tak začněte přemýšlet nad tím, proč všichni prodávají 10-20% pod cenou co nabídli vám.
    Je to tak špatné v tomhle sortimentu? Já připravoval taky eshop s hračkami, pak se s pojil s velkoobchodem a zjistil, že moje nákupní ceny jsou tak o 10% výše než prodejní ceny u nejlevnějších eshopů na Heuréce....

  5. Ale není to vůbec špatné akorát ted začínat už dost dobře nejde. Pokud ti ten velkoobchod odtajnil další obraty na slevy, tak by jsi zjistil, že abys ses dostal na konkurenční ceny a třeba 5% marži, tak bys musel dělat u toho velkoobchodu obrat 200-500 tis. ročně, což na začínající eshop je docela dost. Takže stačí nakoupit za 500 tis. rychle to prodat se ztrátou a pak dostaneš konkurence schopné ceny a na tu prvotní ztrátu budeš vydělávat 20 let, tedy pokud se ti to vůbec podaří rozjet.

  6. Také nedoporučuji vrhat se do sortimentu hraček.

Hostujeme u Server powered by TELE3