Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Prodám výdělečný web ZelenyTiket.cz 1.2Mil/rok

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 24.05.2019 v 18:37  
Cena kup teď:
Historie příhozů: Zatím žádný příhoz. Buďte první!
Počet sledujících: 4

Doména
www.zelenytiket.cz

Typ webu
E-shop

Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
29 257

Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
63 539

Téma
Sport

 1. Dobrý den,
  prodám web zelenytiket.cz , který sloužil především k prodeji sportovních tipů a tiketů pro klienty z ČR nebo zahraničí. Web je zaběhlý a má svou stálou klientelu.
  Je potřeba zdůraznit, že kupující musí mít znalosti ve sportovním odvětvím, aby web mohl dále fungovat. Web a vlastník webu musí každý den přidávat minimálně 3 tipy na sportovní utkání na aktuální den + přidání tiketů (libovolný počet týdně, neni stanoven počet).

  Klienti zakoupí členství (tipové/tiketové) a poté využívá tarif. Vše je perfektně a jednoduše k vytvoření v prostředí admina.

  Tipové členství = Tipy na každý den, 3 a více tipů, nemusím zdůrazňovat že tipy musí mít kvalitu, aby klienti byli spokojeni.

  Tiketové členství = Tikety s kurzem 5-20+ týdenní či měsíční počet neni určen, zákazník nakoupí počet "klíčů" jeden klíč odemkne jeden tiket, možnost nákupu 5-15 klíču(tiketů).

  Důvod prodeje je, že přebírám rodinný podnik a nebudu mít čas na provozování stránky.

  Měsíční zisky se liší, za prosinec byl zisk okolo 264 000kč, listopad 160 000kč. Vše doložím z vyúčtování. Zda máte zájem více info ve zprávách, cenu můžete i nabídnout.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 1.png Zobrazení: 156 Velikost: 47,0 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 2.png Zobrazení: 82 Velikost: 328,8 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 4.png Zobrazení: 83 Velikost: 410,4 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 5.png Zobrazení: 114 Velikost: 45,3 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 3.png Zobrazení: 87 Velikost: 60,1 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 5.png Zobrazení: 170 Velikost: 60,0 KB  


 2. Dobrý den, tipy vybírate sám? Nebo má te nějaký zdroj?

 3. Citace Původně odeslal Lukas.8.2 Zobrazit příspěvek
  Dobrý den, tipy vybírate sám? Nebo má te nějaký zdroj?
  Dobrý den,
  nemám žádný zdroj, většinou jdu na sázkařský portál a co vsázím (osobně) to dám i na web, důvěřuji hlavně sobě a né jinému zdroji :-). Proto tento projekt neni pro všechny, vyžaduje určitou zkušenost ve sportovním odvětví.

 4. Dobrý den, jaký je stav tržeb po znemožnění platby kartou? Tzn. od 10. dubna? :) Díky

 5. Citace Původně odeslal Petr Hochman Zobrazit příspěvek
  Dobrý den, jaký je stav tržeb po znemožnění platby kartou? Tzn. od 10. dubna? :) Díky
  Dobrý den,
  dá se říct, že téměř žádný, nákup trvá převodem o něco déle, ale nemá to téměř vliv, jelikož mají všichni tyto podmínky stejné.

Hostujeme u Server powered by TELE3